lekarz Jerzy Homa

Ginekolog położnik, USG

Dr Homa jest bardzo dobrym specjalistą, uprzejmym i zabawnym człowiekiem. Wizyta jest konkretna, bez żadnego "owijania w bawełnę". Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Badanie jest całkowicie bezbolesne (cytologia,usg i badanie piersi). W przypadku badania piersi-dokładnie pokazuje jak je badać. Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza.

Z dr. miałam do czynienia podczas pobytu na patologii ciąży. Nic nie tłumaczy, nie odpowiada na zadane pytania, a jeśli już to w sposób pretensjonalny. Osobiście odradzam.

Lekarz u którego robiłam pierwsze usg będąc w ciąży z pierwszym dzieckiem. Potraktował mnie lepiej niż moj lekarz prowadzący, dał próbki witamin oraz dał parę rad jak zadbać o siebie i swoje maleństwo. Dzięki niemu nie mam żadnych rozstępów, a moja już roczna córeczka nie choruje:)

Mało, zdecydowany, na większość pytań odpowiada ,, nie wiem''

Mało, zdecydowany, na większość pytań odpowiada ,, nie wiem''

Jak najbardziej pozytywnie. Miły,uprzejmy,wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Polecam wszystkim

Pana doktora polecam każdej kobiecie, nie tylko ciężarnym. Prowadził moją pierwszą ciążę (drugiej nie mógł bo nie mieszkałam już w Gorzowie a dojazd był nie możliwy), delikatny, wzbudzający zaufanie, rzeczowy i konkretny. Nigdy wcześniej i nigdy póżniej, w przychodni POZ czy prywatnym gabinecie nie spotkałam takiego lekarza. Podzrawiam.

lekarz bardzo smpatyczny, kompetentny. prowadził moją ciąże, nie wyobrażam sobie teraz iść do innego lekarza. delikatny, z poczuciem humoru. człowiek godny polecenia

Polecam w 1000000% lekarza. Miły, sympatyczny. Mnie samą prowadził w czasie ciąży i powiem że to najlepszy lekarz u którego byłam. Polecam.

Mało rzeczowy, ma słbieńki sprzęt(usg), nie potrafi powiedzieć nic konkretnego.

Mało rzeczowy, ma słbieńki sprzęt(usg), nie potrafi powiedzieć nic konkretnego.