lekarz Jerzy Horzelski

1,5
1,4
1,3
1,3

Lekarz ten zajmowal sie leczeniem mojej mamy przez ponad 20 lat.Leczenie polegalo na przepisywaniu lekarst,zastraszaniu pacienta ze jezeli pacient nie pojawi sie lub spozni sie na wizyte to pacient bedzie musial sobie poszukac innego lekarza.Lekarz nieuprzejmy w stosunku do czlonkow rodzinnyOraz bez inicjatywy o zastosowaniu dodatkowego leczenia np. Grupowej terapii.Lekarz ten tez podjal sie leczenia innego czlonka mojej rodzinny.Lekarsta ktore zostaly przepisane bez dodatkowych badan pluse niewlasciwa diagnoza spowodowaly zaburzyly prace nerek,usztywnily stawy I miesnie pacienta,spowodowaly zaparcie ktore musialy byc dwa razy leczone w szpitalu.Pacient zostal przykuty do lozka I przestal chodzic.Po mojej interwencji I znalezeniu wlasciwego lekarza ta osoba cieszy sie dalej zyciem.Poniewaz mam na uwadze dobro moich bliskich wiec dziele sie swoimi doswiadczeniami a decyzja o wyborze lekarza nalezy do kazdego z Was.

TEN KONOWAŁ NIEPOWINIEN WOGÓLE LECZYC LUDZI GDY PROSIŁAM GO O RECEPTE NA LEK KTÓRY NAPEWNO BYŁBY DOBRY DLA MOJEGO SYNA TO WPYCHAŁ MI JAKIEŚ LEKI Z LAT 80 A NAJŚMIESNIEJSZE JEST TO ŻE I TAK PŁACIŁABYM 100 I DO TEGO NASKOCZYŁ NA MNIE ŻE JAK WOGÓLE ŚMIEM SIĘ ODDZYWAĆ

Pan doktor zapomniał jaką dziedziną medycyny zajmuje się, uprzejmość, zaufanie, cierpliwość i ogólnie rozumiana życzliwość są obce temu człowiekowi. Niestety jest jednym z nielicznych psychiatrów przyjmujących pacjentów w ramach NFZ...

LEKARZ KONOWAŁ-POWINIEN ISCNA EMERYTURĘ.

LEKARZ KONOWAŁ-POWINIEN ISCNA EMERYTURĘ.

U tego pana pewność siebie i buta jest wprost proporcjonalna do niewiedzy jaką reprezentuje. Jeśli szukacie psychiatry nadrabiającego indolencję mądrymi minami i totalnym brakiem wsłuchania się w zdanie pacjenta (jako głupszego z założenia) to macie wybitną jednostkę w tej dziedzinie.Powinien się sam leczyć na "shorzelki"i iść na rentę.S.R

Jedyny lekarz w Brzegu przyjmujący przez NFZ - tragedia

Jedyny lekarz w Brzegu przyjmujący przez NFZ - tragedia

Nie interesuje sie pacjetem ani jego problemami, wizyta pierwsza trwała 10 min. a powinna trwac 1 godzine z tego co mowila pielegniarka. odradzam wizyte u tego pana. Przepisuje leki bardzo stare, które uzalęzniją i nie można po nich prowadzic.

Niesympatyczny ,nie umie dobierać leków czas by go zmienić

Niesympatyczny ,nie umie dobierać leków czas by go zmienić