lekarz Jerzy Hybel

Kardiolog

3,3
3,7

Mój tata lerzal na oddziale kardiologi z nowotworem ponieważ jak zwykle nie było miejsc na onkologi ,pan doktor potraktował nas bardzo źle !śmiał się z pielęgniarkami że stanu mojego taty ze chcemy żeby mu dać sondę że nawet dwie mu moze dać i że bd pchał ja "na chama " (usłyszeliśmy to przypadkiem przechodząc korytarzem )....w nocy podał tatowi takie leki że na drugi dzień z tatą nie było kontaktu ... Eh płakać się chce że takie diabły chodzą po ziemi ... Zgłoszę to do izby lekarskiej i gdzie się da będę odradzać tego pana !!!

doskonały fachowiec,można powiedzieć,że właściwy człowiek na właściwym miejscu.Ma ogromne poklady cierpliwości,empatii.Każdy pacjent(oraz jego najbliższa rodzina)przebywający na oddziale kardiologicznym a konkretnie intensywnej terapii zgodzi się z moją opinią.

Jest kompetentnym lekarzem. Potrafi w jasny i szczegółowy sposób opisać chorobę.