Doktor robił mi uszy, dość skomplikowany zabieg, który polegał na korekcji odstawania (jedno ucho) oraz zmniejszeniu małżowiny poprzez wycięcie klina chrząstki w górnej części ucha i ponownym zszyciu (oba ucha). Już na pierwszej konsultacji lekarz wzbudził we mnie całkowite zaufanie, a sam zabieg przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Tutaj na podziękowania zasługuje również asystentka pana doktora - Pani Małgosia :) Jeśli chodzi o Pana doktora to trafiłam na niego całkiem przypadkowo, sugerując się opiniami na forum, lekarz bardzo konkretny, udzielił mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a było ich bardzo dużo, i uwaga, odbiera telefony od swoich pacjentów!!! A teraz już wiem że Dr hab. n. med. JERZY JANKAU TO PROFESJONALISTA I NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYK NA WYBRZEŻU!!!! wyleczył nie tylko moje kompleksy ale także moją duszę!!!! dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił !!!! dla niego to pewnie tylko praca a dla mnie to szansa na NOWE ŻYCIE!!!!!! DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA PANIE DOKTORZE!!!! będę wdzięczna do końca życia... K.L. jeśli ktoś ma podobne kompleksy do moich i chciałby znać więcej szczegółów to z chęcią odpowiem na maila: panikuntakinte@tlen.pl

Pan doktor zrobił mi piękny nowy cudowny nos. Super specjalista i bardzo miły człowiek. Szczerze polecam.

Przed podjeciem decyzji o wyborze lekarza, wyslalem email z zagranicy do 4 lekarzy aby uzyskac informacje i cene operacji plastycznej mojego dziecka. Jako jedyny odpisal na kazdy list w ciagu 1-2 dni. Odpowiedzi byly rzeczowe i wyczerpujace. Inni lekarze nie odpowiedzieli lub stwierdzili ze mam sie zglosic osobiscie, ignorujac moje pytania. Majac slowna gwarancje daty zabiegu, moglem zaplanowac wyjazd. Od pierwszej osobistej konsultacji, az do zmiany opatrunku wszystko odbylo sie wedlug planu. Zabieg zostal dokonany w Swiss Med, w szpitalu na najwyzszym poziomie w najlepszych warunkach. Zaimponowalo mi bardzo rzeczowe podejscie lekarza, ktory potrafil synowi wytlumaczyc wszystkie plusy i minusy operacji. Wedlug mojego doswiadczenia Dr. Jankau jest swietnym lekarzem godnym polecenia.

Robiła u Doktora zabieg powiększania piersi na początku lutego 2012r. jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Pan Jankau jest niesamowicie sympatyczny, doskonale wszystko tłumaczy, bardzo dobry kontakt po operacji, nic dodać nic ująć Michał Anioł może Doktorowi trampki wiązać. Polecam w 100% długo szukałam lekarza do wykonania tej operacji i nie żałuję, że to Jego wybrałam. Lepszego ze świecą szukać.

Lepszego ze świecą szukać.

KATASTROFA!!!! te pochlebne komentarze pewnie sam na siebe pisze. bardzo lekko podszedl do mojej operacji uszu, cos niby poprawil ale przede wszystkim tez oszpecil, zakrywam uszy wlosami, kiedys je poprawie u prawdziwego chirurga :( z tego co sie zorietowalam z reakcji pielegniarki, to nie ma zwyczaju podpisywac dokumentu w ktorym bralby odpowiedzialnosc za ewentualnie nieudana operacje (10 minut przed operacja zamiast podpisac, to udaje ze nie ma przy sobie akurat pieczatki i ze podpisze kiedys, oczywiscie nie podpisal nigdy, nawet nie moznaby go pozwac do sadu w razie czego). w ...

w rozmowie ze mna byl wesoly, nie powiem ze nieuprzejmy, ale slyszalam jak sie nabijal z poprzedniego pacjenta do pielegniarki... szkoda slow. nie dajcie sie oszpecic. jest w koncu tylu chirurgow plastycznych

Zabieg robilam u pana doktora Jankau w grudniu 2012 metoda TRAM. Jestem baaaardzo zadowolona.Jest to czlowiek kompetentny, profesjonalista w swoim fachu. Do kazdego zabiegu podchodzi indywidualnie, na wszystkie pytania odpowiada.Z czystym sumieniem moge polecic Go kazdej kobiecie.Swietny specjalista.

Rewelacyjny, profesjonalny ale i bardzo sympatyczny lekarz. Dzięki niemu mam piękne piersi. Polecam !!!

Bardzo dobry lekarz. Wybór tego lekarza był trochę losowy. Jednak już po pierwszej konsultacji zrobił na mnie pozytywne wrażenie i nie żałowałam wyboru. A to był dopiero początek! Na drugiej konsultacji powiedziałam czego oczekuję po operacji (powiększenie piersi i usunięcie bruzd przynosowych). Jestem już tydzień po operacji i uczciwie mogę zapewnić, że efekt jest w 100 proc. zgodny z oczekiwaniami. Jestem szczęśliwa, że trafiłam do tego lekarza i mam dzięki niemu PIĘKNY biust!!!! GORĄCO POLECAM!!!

fajny,wyluzowany,profesjonalista w 100% Polecam.

fajny,wyluzowany,profesjonalista w 100% Polecam.

Może jest miły i uprzejmy ale tylko za pieniądze.Jestem po rekonstrukcji piersi,cos okropnego.Piers była robiona z tkanki własnej czyli z brzucha.Blizny są szerokie niechlujnie zszyte, ale on oczywiscie twierdzi że jest wszystko ok.Powiedział ze moge mieć pretensje tylko do tego z góry a nie do niego bo moje ciało ma tendencje do tworzenia bliznowców.Piers mam praktycznie pod pacha, jakby ktos oberżnął płat mięsa i przyszył. Nie podobał mi sie od początku był zarozumiały a na wizyte poświęcił mi może 5 min była to wizyta publiczna, więc szybko, szybko aby sztuka.ŻAŁUJE.zostałam skrzywdzona przez los jak większość Amazonek,dlatego bardzo chciałam mieć pierś a teraz to wszystko wygląda gorzej niż po mastektomi.Takie zabiegi odtwórcze trzeba robić w prywatnych klinikach bo inaczej takie są skutki albo trzeba trafić na lekarza z powołania.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Gdańsk"?

dr
Dariusz Wyrzykowski