dr n. med. Jerzy Jankau

Chirurg plastyczny

Pan doktor zrobił mi piękny nowy cudowny nos. Super specjalista i bardzo miły człowiek. Szczerze polecam.

Rewelacyjny, profesjonalny ale i bardzo sympatyczny lekarz. Dzięki niemu mam piękne piersi. Polecam !!!

fajny,wyluzowany,profesjonalista w 100% Polecam.

fajny,wyluzowany,profesjonalista w 100% Polecam.

Doktor robił mi uszy, dość skomplikowany zabieg, który polegał na korekcji odstawania (jedno ucho) oraz zmniejszeniu małżowiny poprzez wycięcie klina chrząstki w górnej części ucha i ponownym zszyciu (oba ucha). Już na pierwszej konsultacji lekarz wzbudził we mnie całkowite zaufanie, a sam zabieg przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Tutaj na podziękowania zasługuje również asystentka pana doktora - Pani Małgosia :) Jeśli chodzi o Pana doktora to trafiłam na niego całkiem przypadkowo, sugerując się opiniami na forum, lekarz bardzo konkretny, udzielił mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a było ich bardzo dużo, i uwaga, odbiera telefony od swoich pacjentów!!! A teraz już wiem że Dr hab. n. med. JERZY JANKAU TO PROFESJONALISTA I NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYK NA WYBRZEŻU!!!! wyleczył nie tylko moje kompleksy ale także moją duszę!!!! dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił !!!! dla niego to pewnie tylko praca a dla mnie to szansa na NOWE ŻYCIE!!!!!! DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA PANIE DOKTORZE!!!! będę wdzięczna do końca życia... K.L. jeśli ktoś ma podobne kompleksy do moich i chciałby znać więcej szczegółów to z chęcią odpowiem na maila: panikuntakinte@tlen.pl

Zabieg robilam u pana doktora Jankau w grudniu 2012 metoda TRAM. Jestem baaaardzo zadowolona.Jest to czlowiek kompetentny, profesjonalista w swoim fachu. Do kazdego zabiegu podchodzi indywidualnie, na wszystkie pytania odpowiada.Z czystym sumieniem moge polecic Go kazdej kobiecie.Swietny specjalista.

Robiła u Doktora zabieg powiększania piersi na początku lutego 2012r. jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Pan Jankau jest niesamowicie sympatyczny, doskonale wszystko tłumaczy, bardzo dobry kontakt po operacji, nic dodać nic ująć Michał Anioł może Doktorowi trampki wiązać. Polecam w 100% długo szukałam lekarza do wykonania tej operacji i nie żałuję, że to Jego wybrałam. Lepszego ze świecą szukać.

Lepszego ze świecą szukać.

KATASTROFA!!!! te pochlebne komentarze pewnie sam na siebe pisze. bardzo lekko podszedl do mojej operacji uszu, cos niby poprawil ale przede wszystkim tez oszpecil, zakrywam uszy wlosami, kiedys je poprawie u prawdziwego chirurga :( z tego co sie zorietowalam z reakcji pielegniarki, to nie ma zwyczaju podpisywac dokumentu w ktorym bralby odpowiedzialnosc za ewentualnie nieudana operacje (10 minut przed operacja zamiast podpisac, to udaje ze nie ma przy sobie akurat pieczatki i ze podpisze kiedys, oczywiscie nie podpisal nigdy, nawet nie moznaby go pozwac do sadu w razie czego). w ...

w rozmowie ze mna byl wesoly, nie powiem ze nieuprzejmy, ale slyszalam jak sie nabijal z poprzedniego pacjenta do pielegniarki... szkoda slow. nie dajcie sie oszpecic. jest w koncu tylu chirurgow plastycznych

Szczerze polecam, mam implanty piersi wszczepione przez p.dr Jankaua już od 7 lat i nadal jestem bardzo zadowolona. Mam do dr Jankaua absolutne 100% zaufanie i jeśli będzie się trzeba kiedyś dać "pokroić" to tylko Jemu. :-)) Dziękuję, Aleksandra D.

SWIETNY SPECJALISTA Z POCZUCIEM HUMORU.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I GORACO POLECAM.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE:)weronika

mialam duze obwisle piersi zrobiono opracje plastyczna,teraz mam piersi pod pacha a sutki na dekolcie to zrobil chirurg plastyczny .Podjelam decyzje w2ystepuje z pozwem do Sadu o odszkodowanie i zadoscuczynienie przeciwko lekarzowi.