dr Jerzy Jasielski

2,4
2,2

omijajcie szerokim lukiem tego czlowieka za prywatny zabieg ktory oplacilem solidnie zarobionymi pieniedzmi zepsul mi kolano :///

Tragiczny lekarz, nie polecam nikomu. Żartował sobie z choroby, jeśli nie zna się na chorobach kręgosłupa to powinien kulturalnie wytłumaczyć, a on stwierdził że "... zdrowia panu nie zwrócę". Sam się po prostu przyznaje do niekompetencji. Nie polecam nikomu, grubiański, nieuprzejmy lekarz. Nic nie chciał zrobić by pomóc pacjentowi!

Jak już kilka lat wcześniej chciałem ocenić tego pana negatywnie to admin mi nie pozwolił dodać opinii. Po ostatnich rewelacjach o jego oszustwach może coś siezmieni. Ten Pan nigdy nie dbał o dobro pacjenta tylko za wszelką cenę chciał ciąć i kroić bez względu czy to było potrzebne czy nie, tak samo zresztą jak jego święteh pamięci ojciec. Jego podejście było czysto materialne. Nawet jak wypożyczył starą ortezę za 5 zł dziennie to nie miał skrupułów żeby udzielić informacji że możemy sobie taką kupić sami. A na umówioną wizytę po USG kolana od której zależało czy będzie potrzebna operacja pocałowaliśmy klamkę bo okazało się że jest remont o którym nikt nie raczył nas poinformować. Teraz po aferze z NFZ jak sie okazało że brał pieniadze od ludzi za operacje i od NFZ-tu to może admin zmieni zdanie i zostawi ten komentarz bo czowiek nie jest godny zaufania i wykazuje podejście nieprofesjonalne i możemy podać inne przykłady jak zoperował ludzi bez żadnych badań z dnia na dzień i teraz muszą robić kolejne operacje a przecież człowiek to nie samochód i nie chodzi o pieniądze tylko o ból i niepotrzebne cierpnienie. Temu człowiekowi powinni zabrać uprawnienia i zakaz wykonywania zawodu lekarza do końca życia w Polsce żeby więcej mnikomu krzywdy nie zrobił a ci co go tu chwalą to miei wyjątkowe szczęście a może niech się zbadają czy nie mogłoby być lepiej????

w głowie mi się nie mieści tak możecie wypisywać takie bzdury!!!Jakie opłaty za wizytę po operacji czy zdjęcie szwów miałam operacje w tej klinice i żadnych opłat dodatkowych nie ponosiłam personel medyczny jest rewelacyjny nie mówiąc już o samym doktorze Jasielskim który operował mi kolano i dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować.SUPER KLINIKA SUPER LEKARZ POLECAM WSZYSTKIM

Michał K. Wielkie rozczarowanie i utrata zaufania. Wcześniej miałem bardzo pozytywną opinię o doktorze Jasielskim, ale po ostatnich rewelacjach nie jestem już taki pewny jego rzetelności i uczciwości. Wszystko o czym opowiadają poszkodowani pacjenci i reporterzy rzeczywiście w przeszłości byłem świadkiem, ale wtedy mi przez myśl nie przeszło by podejrzewać "pana doktora"! Mój zabieg odbył się we wrześniu 2009: wycięcie rozwarstwionej łąkotki i błony maziowej po urazie. Faktycznie doktor powiedział, że konieczna jest dopłata 1000PLN do jakiegoś narzędzia a zabieg miał być w pełni refundowany przez NFZ! Koszt zabiegu poza ...

Michał K.
Wielkie rozczarowanie i utrata zaufania.
Wcześniej miałem bardzo pozytywną opinię o doktorze Jasielskim, ale po ostatnich rewelacjach nie jestem już taki pewny jego rzetelności i uczciwości. Wszystko o czym opowiadają poszkodowani pacjenci i reporterzy rzeczywiście w przeszłości byłem świadkiem, ale wtedy mi przez myśl nie przeszło by podejrzewać "pana doktora"! Mój zabieg odbył się we wrześniu 2009: wycięcie rozwarstwionej łąkotki i błony maziowej po urazie. Faktycznie doktor powiedział, że konieczna jest dopłata 1000PLN do jakiegoś narzędzia a zabieg miał być w pełni refundowany przez NFZ! Koszt zabiegu poza NFZ miał wynieść 4500PLN i być od razu a na mój zabieg z refundacją czekałem pół roku. Oczywiście kwotę zapłaciłem i nawet pamiętam zdziwienie, że pieniądze poszły do "ręki" a nie przez kasę czy chociażby rejestrację w klinice! Rzecz jasna żadnego rachunku na potwierdzenie tej wpłaty nie mam! Po zabiegu doktor oznajmił, że kolano "na razie" naprawione ale konieczne jest zrekonstruowanie uszkodzonego ACL i im szybciej tym lepiej, bo będą kłopoty. Jako, że nie miałem i nie mam do dzisiaj (już prawie 4 lata) wymaganej przez doktora sumy 15tys.PLN ta operacja się nie odbyła i teraz w świetle ostatnich doniesień oszukanych pacjentów bardzo się cieszę, pomimo że wtedy było mi przykro iż nie jestem wystarczająco majętny i nie stać mnie na taki zabieg. Minęły cztery lata i cóż . . . kłopotów z ACL dzięki Bogu nie było, ale teraz już wiem dlaczego. Nie zasięgałem po tym opinii żadnego innego lekarza, ale jak mniemam po skargach innych to moje więzadła są zdrowe. Wszystkie inne wcześniejsze pochlebne opinie o doktorze podtrzymuję, bo: był miły i serdeczny, żartował rozluźniając atmosferę i rozweselał pacjenta swoją postawą, ale chyba za mocne miał parcie na coraz większe pieniądze ze swojej kliniki.
Wielkim cieniem na "panu doktorze" kładzie się także chęć operowania zdrowych narządów - PRIMUM PECUNIAM ?!

Ludziska opamiętajcie się, rozumiem że można nie lubić dr Jasielskiego i jego kliniki Osteon albo urządzać na niego czarny PR, ale jesli piszecie kłamstwa to jest podłe. Ciekawe ze po publikacji g.wyborczej i tvnu znalezli sie raptownie ludzie ktorzy czuja sie poszkodowani - czyzby dalszy ciag nagonki? Czy może piszą w imieniu sępów czekajacych na przejecie kontraktu z NFZ Osteonu? Fakty ustali postepowanie sądowe, tylko że motłoch juz go chce ukrzyzować. Watpie w prawdziwosc wywodow wczesniej przedstawionych gdyz osobiscie po bardzo powaznym wypadku kolan lecze sie w tej klinice od ...

Ludziska opamiętajcie się,

Watpie w prawdziwosc wywodow wczesniej przedstawionych gdyz osobiscie po bardzo powaznym wypadku kolan lecze sie w tej klinice od roku na NFZ i jestem zadowolony. Moze nie jest idealnie, ale uwazam że jest bardzo kompetentny i nawet jesli zmieni czasem zdanie co do toku leczenia, ale tym bardziej tylko go szanuje

I nieprawdą jest że za wizyty kontrole trzeba płacić, wyglada mi to na jakies zoranizowane oczernianie? Owszem pierwsza wizyta była płatna (mimo to taniej niż w warszawskich klinikach), ale ani razu nie musiałem płacić za wizyty kontrolne, owszem są tłumy do doktora czekające na wizyty pooperacyjne w pon, śr i pt trzeba poczekać czasem do godz 21, ale za to nie płaci się! Skad takie piramidalne bzdury piszecie? I po co?

A rehabilitację oczywiscie że poleca we własnej klinice co chyba jest zrozumiałe, ale jako że mi nie pasowało u nich wiec znalazlem samodzielnie i byla pelna akceptacja ze strony doktora. Wiec jakie narzucanie rehabilitacji? Bzdura!

Owszem dr ma troche zlosliwe poczucie humoru i czasem zmienia koncepcje, ale pamietajcie przy do tak skomplikowanych operacji kolan potrzeba naprawdę bardzo wysokich umiejetnosci i mimo posiadania takowych zawsze istnieje mozliwosc jakiegoś niewielkiego uchybienia w sztuce, powtarzam ZAWSZE JEST TAKIE RYZYKO, ale wazne że to srednia statystyczna z zadowolonych pacjentow mówi o jego bardzo wysokich umiejetnosciach.

I choc pewnie czasem lekarz moglby wybrac lepszą drogę leczenia to rolą pacjenta jest, że zanim się zdecyduje na operację, to dopyta sie o alternatywy dla kosztow, mniejszej ingerencji, ryzyka komplikacji itd.

Ludzie zacznijcie wreszcie ponosic odpowiedzialnosc za wlasne zycie a nie szukac winy u innych

doskonaly specjLista lekarz ktory w jedna minute potrafil tak skutecznie wcisnol mi grongola na reku o inni ortopedzi ktorym go pokazywalem przez 2lata radzili zeby go masowac. to tylko jeden przyklad !!!!!!

doskonaly specjLista

Potwierdzam że program TVN pokazał PRAWDĘ! Byłem operowany w Klinice Osteon - operacja refundowana. Ja płaciłem za usługi które są refundowane przez NFZ w ramach kontaktu na operacje. Zostałem poinformowany o tym w ZUSie. Pieniądze zostały pobrane ode mnie bezpodstawnie. Dlaczego? Jak to możliwe Doktorze? Dlaczego zaprzecza Pan prawdzie??? Odbieram Panu prawo komentowania wiadomości - nie chce słuchać nieprawdy! Portal znanylekarz.pl ostro Pan inwigiluje, ale tutaj też można wejść i zapoznać się z bardziej obiektywnymi opiniami na Pana temat! Zdecydowanie odradzam Klinikę Osteon i lekarzy tam pracujących!

zdecydowanie odradzam jakiekolwiek wizyty w tej klinice, Osteon jest nastawiony wyłącznie na zysk nie patrząc w żadnym stopniu na zdrowie pacjenta. Mam zerwane więzadło ACL i za zabieg usłyszałem kwotę 9-12 tys. w zależności od metody. Po ostatnim skandalu w mediach dowiaduje się od innych osób, że za taki sam zabieg płacili 6-9 tys. zł. Gdzie jest sumienie takich ludzi? Przy każdej wizycie pytałem się czy jest możliwość zrobienia operacji na NFZ bo jestem osobą bezrobotną i za każdym razem słyszałem odpowiedź od lekarza z kliniki " taka jest polityka firmy, że rekonstrukcję robimy jedynie prywatnie". Mam nadzieje, że prokurator i innego organy zrobią coś z tym i sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan

Panie doktorze mam pytanie - dlaczego płaciłem za zdjęcie szwów, wizytę kontrolną skoro moja operacja była refundowana przez NFZ??? Uzyskałem informację, że w ramach kontraktu na operację - te usługi są refundowane? Zostałem okradziony!!! I do tego moje kolano wymaga dalszej pomocy! Jest mi bardzo przykro. Pan jeździ porsche a ja autobusem miejskim. Co na to pańskie sumienie???