Lekarza poleciła mi koleżanka już jakieś 5 lat temu. Dziś byłam pierwszy raz i aż żałuję że nie skorzystałem wcześniej. Wizyta i badanie bardzo dokładne. Byłam na NFZ i doktor wykonał wszystkie badania nawet USG piersi, gdzie chodząc prywatnie do innych lekarzy nie miałam takiego badania. Lekarz wyjaśnił wszystkie wątpliwości i polecił co robić dalej, kiedy koniecznie przyjść na kontrolę wczesny niż za rok.

wczesny niż za rok.

Zaskoczona bardzo pozytywnie. Poza badaniem ginekologicznym zrobił cytologie usg przezpochwowe i usg piersi. Delikatny taktowny cierpliwie odpowiadał na pytania. Jako pacjentka czuje się dopieszczona jakkolwiek to brzmi. Nie spieszy się nie traktuje pacjentek taśmowo tylko indywidualnie, wypytal się o wszystko. W odróżnieniu od swojej koleżanki kazał się przygotować do badania w pomieszczeniu obok gdzie jest toaleta i tam można zostawić swoje ubranie a nie na krzesełku w gabinecie... Bardzo polecam. .

Bardzo polecam.

Lekarz godny polecenia. Wykonuje dokładne badania mimo, że byłam na NFZ. Wytłumaczył wszystko krok po kroku. Nie działa w pośpiechu, a to bardzo ważne przy komplikacjach. Człowiek na właściwym miejscu i właściwym zawodzie.

Zdecydowanie nie polecam.Zgłosiłam się na badanie błony śluzowej macicy i cytologię,mam 59 lat jestem po operacji raka złośliwego piersi co powiedziałam w gabinecie.Już przed badaniem usłyszałam że u mnie nie wykona się cytologii ponieważ są już zmiany w szyjce macicy ze względu na wiek.Na cytologię musiałam iść do innego lekarza,bo muszę mieć wykonywaną.Trudno nazwać dobrym lekarzem kogoś kto składa przysięgę leczyć i pomagać.Mnie pomóc nie zechciał.Nie wykonywał też USG piersi na corocznych badaniach kontrolnych.Dopiero po czasie przekonałam się do kogo chodziłam na badania

Na wizycie zrobił mi usg narządów rodnych, pobrał cytologię i mimo, że mówiłam mu, że usg piersi robiłam niecałe pół roku temu, uparł się, żeby je wykonać. Wydaje się być kompetentny. Jest miły, na pytania tłumaczy wszystko i nie spieszy się.

nie polecam chodziłam do lekarza kilka lat na wizyty kontrolne nie wykonywał badania usg piersi chociaż mówiłam że jestem w grupie ryzyka ponieważ siostra i ojciec zmarli na raka u mnie guz urósł 2,5 cm i okazało się że to rak złośliwy

Na wizytę do Doktora dostałam się w następnym tyg, wizyta po południu więc jak dla mnie idealnie! Miałam zrobione Usg na miejscu cytologie pobrana i jeszcze zbadał mi piersi, czego dawno nie spotkałam. wszystko mi wytłumaczył, na usg pokazał dokładnie co się dzieje. Po receptę nie muszę iść do niego tylko mogę zgłosić się do rejestracji zostawić karteczkę. Wygodnie! Polecam serdecznie tego lekarza dla wszystkich Pań

Zdecydowanie nie polecam !!! Do lekarza przyszłam z bardzo blołcą piersią. Podczas wizyty lekarz odmówił badania piersi. Powiedzał, że to gabinet ginekologiczny a nie onkologiczny. Mając USG ma miejscu, nawet nie raczył spojrzeć, czy coś się dzieje. Nie mówiąc już o jakimkolwiek skierowaniu na dalsze badania. Z tego, co się orientuję, to właśnie ginekolog sprawdza piersi. Mowa o jakiejś profilaktyce, a tu nawet podczas problemu została odmówiona pomoc. Porażka !!!

Porażka !!!

Bardzo polecam tego lekarza. Bardzo mi pomógł. Jest profesjonalista, który nie oszczedza na pacjencie. dostalam skierowania na badania, a takze on wykonal mi wszystkie mozliwe badania dostępne w gabinecie. Czas nie ma dla niego znaczenia, wykonuje badania i tłumaczy tak długo aż to bedzie zrozumiale.

Lekarz bardzo miły, robi wszystkie badania bez prośby pacjenta (wychodzi z inicjatywą), przepisuje tanie leki.