Zaskoczona bardzo pozytywnie. Poza badaniem ginekologicznym zrobił cytologie usg przezpochwowe i usg piersi. Delikatny taktowny cierpliwie odpowiadał na pytania. Jako pacjentka czuje się dopieszczona jakkolwiek to brzmi. Nie spieszy się nie traktuje pacjentek taśmowo tylko indywidualnie, wypytal się o wszystko. W odróżnieniu od swojej koleżanki kazał się przygotować do badania w pomieszczeniu obok gdzie jest toaleta i tam można zostawić swoje ubranie a nie na krzesełku w gabinecie... Bardzo polecam. .

Bardzo polecam.

Na wizycie zrobił mi usg narządów rodnych, pobrał cytologię i mimo, że mówiłam mu, że usg piersi robiłam niecałe pół roku temu, uparł się, żeby je wykonać. Wydaje się być kompetentny. Jest miły, na pytania tłumaczy wszystko i nie spieszy się.

Na wizytę do Doktora dostałam się w następnym tyg, wizyta po południu więc jak dla mnie idealnie! Miałam zrobione Usg na miejscu cytologie pobrana i jeszcze zbadał mi piersi, czego dawno nie spotkałam. wszystko mi wytłumaczył, na usg pokazał dokładnie co się dzieje. Po receptę nie muszę iść do niego tylko mogę zgłosić się do rejestracji zostawić karteczkę. Wygodnie! Polecam serdecznie tego lekarza dla wszystkich Pań

Zdecydowanie nie polecam !!! Do lekarza przyszłam z bardzo blołcą piersią. Podczas wizyty lekarz odmówił badania piersi. Powiedzał, że to gabinet ginekologiczny a nie onkologiczny. Mając USG ma miejscu, nawet nie raczył spojrzeć, czy coś się dzieje. Nie mówiąc już o jakimkolwiek skierowaniu na dalsze badania. Z tego, co się orientuję, to właśnie ginekolog sprawdza piersi. Mowa o jakiejś profilaktyce, a tu nawet podczas problemu została odmówiona pomoc. Porażka !!!

Porażka !!!

Bardzo polecam tego lekarza. Bardzo mi pomógł. Jest profesjonalista, który nie oszczedza na pacjencie. dostalam skierowania na badania, a takze on wykonal mi wszystkie mozliwe badania dostępne w gabinecie. Czas nie ma dla niego znaczenia, wykonuje badania i tłumaczy tak długo aż to bedzie zrozumiale.

Lekarz bardzo miły, robi wszystkie badania bez prośby pacjenta (wychodzi z inicjatywą), przepisuje tanie leki.

Bardzo sympatyczny lekarz, który wzbudza zaufanie pacjenta, zdecydowanie polecam wszystkim paniom. Wizyty są przyjemne, więc nie ma się czego obawiać.

wzorowa wizyta!! Polecam każdej kobiecie, bardzo miły, :)

wzorowa wizyta!! Polecam każdej kobiecie, bardzo miły, :)

Nie zamieniłam bym pana dr na innego lekarza;)

Nie zamieniłam bym pana dr na innego lekarza;)