Jak bardzo zły jest to lekarz mogłabym napisać cały esej. Nie polecam doktora, zwłaszcza kobietom ciężarnym, gdyż podejście do ciąży doktor ma raczej mało umiejętne. Nie pyta o stan zdrowia pacjentki, na pytania nie odpowiada, zbywa, wyśmiewa. Badania do szpitala (np wymaz z pochwy i odbytu) pobiera tak wcześnie, że w szpitalu wynik badania należy natychmiast powtarzać. Pokazałam doktorowi zaświadczenie lekarskie i w moim przypadkiem można rozważać CC. Nawet na to nie spojrzał, w ogóle go to nie obchodziło. Badań do szpitala zalecał bardzo mało… Na sam koniec ciąży zapytałam ...

Jak bardzo zły jest to lekarz mogłabym napisać cały esej.
Badań do szpitala zalecał bardzo mało…
Na sam koniec ciąży zapytałam czy wizyty lekarskie nie są zbyt rzadkie… Koniec ciąży + cukrzyca ciążowa. Przyjmowane leki w postaci insuliny. To było zwykle pytanie, gdyż doabetolog przeraził się że waga dziecka nie jest sprawdzana i może być różnie. Lekarz naskoczył na mnie, straszył wielokrotnie, mówił iż moja ciąża jest patologiczna. Koniec ciąży był dl mnie tragiczny ze względu na tego człowieka.
Nie polecam, okropna osoba.

Lekarza poleciła mi koleżanka już jakieś 5 lat temu. Dziś byłam pierwszy raz i aż żałuję że nie skorzystałem wcześniej. Wizyta i badanie bardzo dokładne. Byłam na NFZ i doktor wykonał wszystkie badania nawet USG piersi, gdzie chodząc prywatnie do innych lekarzy nie miałam takiego badania. Lekarz wyjaśnił wszystkie wątpliwości i polecił co robić dalej, kiedy koniecznie przyjść na kontrolę wczesny niż za rok.

wczesny niż za rok.

Lekarz godny polecenia. Wykonuje dokładne badania mimo, że byłam na NFZ. Wytłumaczył wszystko krok po kroku. Nie działa w pośpiechu, a to bardzo ważne przy komplikacjach. Człowiek na właściwym miejscu i właściwym zawodzie.

Zdecydowanie nie polecam.Zgłosiłam się na badanie błony śluzowej macicy i cytologię,mam 59 lat jestem po operacji raka złośliwego piersi co powiedziałam w gabinecie.Już przed badaniem usłyszałam że u mnie nie wykona się cytologii ponieważ są już zmiany w szyjce macicy ze względu na wiek.Na cytologię musiałam iść do innego lekarza,bo muszę mieć wykonywaną.Trudno nazwać dobrym lekarzem kogoś kto składa przysięgę leczyć i pomagać.Mnie pomóc nie zechciał.Nie wykonywał też USG piersi na corocznych badaniach kontrolnych.Dopiero po czasie przekonałam się do kogo chodziłam na badania

nie polecam chodziłam do lekarza kilka lat na wizyty kontrolne nie wykonywał badania usg piersi chociaż mówiłam że jestem w grupie ryzyka ponieważ siostra i ojciec zmarli na raka u mnie guz urósł 2,5 cm i okazało się że to rak złośliwy

Zaskoczona bardzo pozytywnie. Poza badaniem ginekologicznym zrobił cytologie usg przezpochwowe i usg piersi. Delikatny taktowny cierpliwie odpowiadał na pytania. Jako pacjentka czuje się dopieszczona jakkolwiek to brzmi. Nie spieszy się nie traktuje pacjentek taśmowo tylko indywidualnie, wypytal się o wszystko. W odróżnieniu od swojej koleżanki kazał się przygotować do badania w pomieszczeniu obok gdzie jest toaleta i tam można zostawić swoje ubranie a nie na krzesełku w gabinecie... Bardzo polecam. .

Bardzo polecam.

Na wizycie zrobił mi usg narządów rodnych, pobrał cytologię i mimo, że mówiłam mu, że usg piersi robiłam niecałe pół roku temu, uparł się, żeby je wykonać. Wydaje się być kompetentny. Jest miły, na pytania tłumaczy wszystko i nie spieszy się.

Zdecydowanie nie polecam !!! Do lekarza przyszłam z bardzo blołcą piersią. Podczas wizyty lekarz odmówił badania piersi. Powiedzał, że to gabinet ginekologiczny a nie onkologiczny. Mając USG ma miejscu, nawet nie raczył spojrzeć, czy coś się dzieje. Nie mówiąc już o jakimkolwiek skierowaniu na dalsze badania. Z tego, co się orientuję, to właśnie ginekolog sprawdza piersi. Mowa o jakiejś profilaktyce, a tu nawet podczas problemu została odmówiona pomoc. Porażka !!!

Porażka !!!

Nie zamieniłam bym pana dr na innego lekarza;)

Nie zamieniłam bym pana dr na innego lekarza;)

Bardzo polecam tego lekarza. Bardzo mi pomógł. Jest profesjonalista, który nie oszczedza na pacjencie. dostalam skierowania na badania, a takze on wykonal mi wszystkie mozliwe badania dostępne w gabinecie. Czas nie ma dla niego znaczenia, wykonuje badania i tłumaczy tak długo aż to bedzie zrozumiale.