dr n. med. Jerzy Kąkol

Hematolog

Nie polecam. Pan doktor nie widział u mnie przewlekłej choroby, a niestety jest. Uzdrowił mnie ale tylko na papierze.

Nie polecam. Udałam się prywatnie do Doktora w sprawie konsultacji i omówienia wyników. Doktor nie spojrzał nawet na wszystkie wyniki, które dostarczyłam. Obejrzał mi dłonie, zapytał czy krwawie z nosa, a wyniki, które są poniżej norm ocenił jako " ja bym się nie przejmował, ludzie dzielą się na chorych przebadanych i nie przebadanych". Większość wizyty, za którą zapłaciłam 200 zł opowiadał o swojej zmarłej małżonce, szacunku mężczyzny do kobiety i negatywnym nastawieniu do antykoncepcji, ponieważ ... Doktor nie pozwoliłby żonie stosować, można się przecież powstrzymać itp. Jednym słowem jakieś jedno ...

Jednym słowem jakieś jedno wielkie nieporozumienie !

Jeśli potrzebowałabym iść do psychologa porozmawiać o życiu i cenionych wartościach na pewno nie wybrałabym w tym przypadku Hematologa.

Nie polecam.

W imieniu mojej kuzynki w pełni potwierdzam bardzo dobre opinie pana doktora.Profesjonalizm pod każdym względem i wspaniałe podejście do pacjenta.

Dzień dobry chciałbym wypowiedzieć swoją opinię o tym lekarzu i stwierdzam że pan doktor może wiedzę lekarska ma ale nie słucha pacjenta opowiada dyrdymały i kocopoły o chorobach nie polecam jako fachowca tylko naciąga na kolejne wizyty żadnych konkretów zaznaczam że to jest moja opinia ale innym radzę uważać na niego no chyba że ktoś lubi sobie posłuchać o chorobach bo mnie te tematy nie interesują ogólna ocena to mniej niż zero

Wspaniały lekarz wzbudzając zaufanie. ma ogromną wiedze i działa profesjonalnie. polecam wszystkim ,,Zawsze odp na dane pytanie Bez pychy uniesienia Pozdrawiam Ukłony Dla Pana orzecznika ,Mirka.

jest wspaniałym, dobrym lekarzem wzbudzającym zaufanie. ma ogromną wiedze i działa profesjonalnie. polecam wszystkim!!!!!