Dr Karaś jest wspaniałym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, uprzejmy, rzetelny i wzbudzający zaufanie. Polecam tego Doktora-Violetta Nowicka

Bardzo dobry lekarz,kompetentny i rzetelny jak jest jakiś problem to stara się pomóc jak moze ,nie zostawia pacjenta bez pomocy.Ja miałam problem w ciązy ,z dzieckiem było wszystko ok ,lecz umnie stwierdzono skrzepline w głowie ,to on jeden zajął się mną kompetentnie i skończyło się wszystko bardzo dobrze, urodziłam śliczną córeczkę,dzisiaj ma 4 latka jestem bardzo szczęsliwa ze tacy lekarze jeszcze istnieją jak doktor Karaś.Polecam doktora jest najlepszym ginekologiem

Polecam!! najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam.

Polecam!! najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam.

Dostałam się do niego z polecenia znajomej, juz na pierwszej wizycie powiedziałam o co chodzi i zaczelismy od konkretnych badan, wyjasnił i pokierował mnie gdzie trzeba. Kinga

Bardzo rzetelny i uprzejmy! Jestem mlodą osoba, moja pierwsza wizyta ale bardzo miło wspominam! Polecam goraco!

Polecam goraco!

Pan dr Karaś prowadzi moją pierwszą ciąże jestem zachwycona. Jest miłym i życzliwym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem :) Polecam z czystym sumieniem :)

Polecam z czystym sumieniem :)

Doskonały lekarz, przy tym wpaniały człowiek. Gorąco polecam

Doskonały lekarz, przy tym wpaniały człowiek. Gorąco polecam

Prowadzi aktualnie moja pierwsza ciąze jestem zadowolona. Jest kompetentny, ma dobry kontakt z pacjentem. O wszystko mozna Doktora zapytac. Polecam

Dr Karaś jest wspaniałym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, uprzejmy, rzetelny i wzbudzający zaufanie. Każdej ciężarnej polecam taką fachową opiekę. A.G.

Dr Karaś to super lekarz prowadził moją ciążę. Polecam

Dr Karaś to super lekarz prowadził moją ciążę. Polecam

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Wejherowo"?

Ewa Borowska

Gabinet położniczo-ginekologiczny
Wejherowo ul.3 Maja 23E
84-200 Wejherowo
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9

Zenon Chęćka