lekarz Jerzy Karasiewicz

Laryngolog

1,5
1,7
1,4

Najgorszy lekarz z jakim sie spotkałem, odradzam szkoda czasu. Sprawia wrażenie człowieka który naduzywa alkoholu.

jest w sobie zadufany,pacjenta traktuje obojetnie;nie słucha co mowi do niego-nie powinien pracowac,jest znudzony

Zdecydowanie odradzam! Mimo, że byłam prywatnie zostałam potraktowana gorzej niż na NFZ-cie. Lekarz w ogóle mnie nie słuchał, o nic nie pytał, nic nie wytłumaczył, niczym się nie interesował, nawet na mnie ani raz nie spojrzał!!! Cały czas patrzył się w ekran komputera i niby coś notował, ale jak spojrzałam jakie objawy wpisał na skierowaniu na tomograf zatok, to było tam 10% informacji, które mu przekazałam!! Dodatkowo niemiły i gburowaty. Nie zajrzał mi nawet do uszu (a przecież zatoki wiążą się chyba z uszami??) Wizyta trwała całe 5 minut, nie dowiedziałam się nic, stwierdzil, że nic mi nie jest (ale pewnie to skierowanie na tomograf dał na wszelki wypadek gdyby jednak mi coś było) Wizyta u tego "lekarza" to zupełna strata czasu. Nigdy w życiu nie zostałam tak źle potraktowana! Nie wiem jakim cudem taki lekarz nadal pracuje w LUX-MED, nie wierzę, że bylam jedynym pacjentem potraktowanym w taki sposób. A takie podejście świadczy również o firmie ;/

bardzo słabo oceniam tego lekarza, byłem prywatnie, wiyzta trwała może niecałe 5 minut - to ewidentny typ "odwalacza pańszczyzny", do tego wyjątkowy gbur i niemiły dla pacjenta dodam, że nic nie ustalił podczas mojej wizyty (zajrzał mi do nosa, ucha i gardła) i musiałem się zapisać na koljeną wizytę kilka dni później do innego Laryngologa, bo do tego nie chciałem już wracać! Generalnie odradzam wszystkim, rozumiem też czemu stosunkowo krótko do niego czekałem na wizytę - ewidetnie do dobrego lekarza ustawiają się kolejki a do słabych po prostu nikt nie ...

Generalnie odradzam wszystkim, rozumiem też czemu stosunkowo krótko do niego czekałem na wizytę - ewidetnie do dobrego lekarza ustawiają się kolejki a do słabych po prostu nikt nie przychodzi.. Tyle w temacie, oszczędźcie sobie czasu i pieniędzy na wizytę!!

Totalna porażka!!!! Gbur i prostak. PO tym jak mu powiedziałam co mi dolega pozaglądał mi do gardła z całej siły nacisnął na migdały że się z bólu popłakałam, pozaglądał do nosa ( po tym badaniu przez jakieś 20 min nie mogłam opanować krwawienia)stwierdził że nic mi nie jest na co mu odrzekłam że musi coś chyba być bo od 3 tyg coś jest nie tak i internista stwierdził również że z gardłem coś się dzieje niedobrego i że musi to obejrzeć specjalista stąd to skierowanie, usłyszałam wówczas że kłamię, a za fałszywe składanie zeznań przed lekarzem grozi mi odpowiedzialność karna za kłamstwa. Tego było już za wiele podziękowałam za wizytę, poszłam na skargę do kierownika na co usłyszałam że to dobry specjalista i mu nic nie zrobią. Na co idą moje składki ??? Na takich konowałów i idiotów!!!!!!!!!!!!!

sprawia wrażenie dobrego fachowca, postawił fachową diagnozę wyjaśniając choremu chorobę mam porównanie do drugiego lekarza pana doc Z.S, który też potwierdził chorobę ale był nieuprzejmy i z góry sugerował prywatne podejście do zabiegu mimo że było to w publicznym szpitalu

TOTALNA POMYŁKA!!!!SZKODA CZASU NA WIZYTĘ U TEGO LEKARZA-ODRADZAM

TOTALNA POMYŁKA!!!!SZKODA CZASU NA WIZYTĘ U TEGO LEKARZA-ODRADZAM

Ten lekarz to wielka pomyłka , poszłam na kontrole ostrego zapalenia zatok , a pan doktor nawet mnie nie zbadał stwierdził , że skoro mi lepiej to jestem zdrowa. Odradzam wszystkim wizyty u tego lekarza.

Od wielu lat mam symptomy przewlekłego zapalenia zatok. Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu i obejrzeniu gardła i nosa nie powiedział nic co stwierdził w wyniku badania i chciał zakończyć wizytę bez diagnozy. Jak powtórzyłem mu kolejny raz swoje dolegliwości to dał mi skierowanie na prześwietlenie zatok oraz polecił kupić sobie krople (homeoatyczny produkt leczniczy za 32 zł), mimo że wg publikacji medycznych obecnie w przypadku podejrzenia przewlekłego zapalenia zatok standardem jest tomografia komputerowa zatok, a prześwietleń się już na ogół nie stosuje. Mam obawy, że czas i moje pieniądze które płacę na służbę zdrowia i na tą wizytę są stracone.

Lekarz odmówił przyjęcia mnie bez zapisu choć byłam ze skierowaniem, z powikłaniami choroby leczonej u internisty, wiedząc ze najbliższy termin wizyty to kilkanaście dni. Przy otwartych drzwiach gabinetu i wchodzących/wychodzących pacjentach, zajrzał mi jednak do uszu. Niepozwalając nic powiedzieć stwierdził ze minie i oskarżył mnie o stratę jego cennych minut. Wyszłam upokorzona.