lekarz Jerzy Kasprzak

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

1,4
1,2

Przyjmował mnie w Jastrzębiu bardzo nie przyjemny Pan dostałem skierowanie na izbie przyjęć w szpitalu aby udać się do ortopedy i poprosić o skierowanie na rezonans magnetyczny. Gdy udałem się do Pana K ten stwierdził że z kolanem jest ok i nie potrzebny mi rezonas że ja symuluje. Nie dostałem ani leków ani L4 musiałem ponownie prosić u swojego lekarza o skierowanie znów do specjalisty ortopedy. Pan K jest beszczelny ma zagrywki w stylu pedałuj do recepcji lub że to nie do niego zgłaszać problem tylko do Andrzeja Dudy. Jeżeli Pan panie K ma Pan zapędy polityczne to może czas zmienić zawód. Odradzam tego Pana. Na odchodne od innego pacjenta usłyszałem że powiedział mu to samo że symuluje i ma iść do pracy po czym pogorszył się jego stan z noga.

Nie będę oryginalny, jak napisze ze kulturę osobistą pan doktor zostawił gdzieś daleko w lesie. Szkoda czasu na wizytę u kogoś takiego, chyba ze mimo bólu fizycznego ktoś lubi jak lekarz jeszcze sie na nim wyżywa. Panu lekarzowi polecam wziąć przyklad z przemiłych kolegów w szpitalu.

Ten lekarz to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, z wielka laską przyjął mnie na wizytę, przyszłam z bólem stawu w nadgarstku w takim stopniu ze cały czas jestem na tabletkach przeciwbólowych. Po opisaniu problemu z nadgarstkiem usłyszałam tylko tekst „to jest niecierpiący zwłoki ból? Umiera Pani z bólu? Pewnie po l4 do pracy Pani przyszła” tylko szkoda ze jestem uczennica i takowych zwolnień l4 nie potrzebuje. Przy badaniu bardzo nieprzyjemny, nasilił tylko ból oczywiście jedyne co zalecił to maść 4 razy dziennie. Lekarz nie posiada żadnych kompetencji i zero empatii w stosunku do swoich pacjentów. Nigdy w życiu nie wrócę do niego, już wole zapłacić za prywatne wizyty u porządnego lekarza.

Serdecznie nie polecam. Mój wstrząs mózgu został zbadany poprzez klepnięcie w czoło, a gdy odwróciłam się z bólu „lekarz” szarpnął mnie za głowę w swoim kierunku. Oczywiście wcześniejszy wywiad z „lekarzem” nie wyglądał lepiej, zostałam chamsko oczernionona, mojej zeznania byle negowane, a sposób w jaki lekarz się do mnie zwracał był karygodne. Nie sądziłam, ze można tak traktować zwierze a co dopiero człowieka z urazem głowy. Podejście tego pana jest straszne, jego słownictwo i podejście do pacjenta bardzo odstrasza, z wstrząsem mózgu musiałam wyjsc z gabinetu z płaczem i udać się na pogotowie do Ostrołęki, gdzie zostałam przyjęta odrazu.

Dziś ten konował obraził mnie wyzywając, krzycząc i rzucając we mnie zdjęciami rendgenowskimi. Przez 45 lat życia nie spotkałem tak butnego i chamskiego człowieka. Zastanawiam się czy nie oddać sprawy do sądu. Omijajcie go szerokim łukiem.

Nie polecam tego lekarza nie zna się na swojej pracy i do tego cham i prosta, sam namawia na zmianę lekarza

Bardzo dobry lekarz.Konkretny, trafiający w sedno problemu. Stopa po operacji wyglada przepięknie, bardzo dobrze się goi. Polecam tego Lekarza wszystkim!!!

Polecam tego Lekarza wszystkim!!!

Lekarz -pomyłka! MASAKRA NIGDY WIĘCEJ nie chce mieć z nim doczynienia. Juz teraz wiem dlaczego są krótkie terminy do niego . Wole poczekać 3-4 miesiące i iść do normalnego człowieka a nie do tego nieuprzejmego. ..bluzgajacego chama. .. na moj problem zapytał a co pani to przeszkadza. ...nieporozumienie! !!!! Całej wizyty nie będę opisywać bo nawet nie chce do tego wracać 😕

Ten ortopeda to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Zaczynając od swojego braku kultury i chamstwa do pacjenta. Za takie teksty do ludzi to na ulicy się zęby traci.. zero szacunku. Nawet nie potrafi słuchać bo on uważa że wszystko wie lepiej. Od 6 lat mam problem z kolanem (rozciagniete ACL), miałem altroskopie kolana usuwając fałd maziowy i wolne ciała chrzestne ale ból pozostał mimo mijających lat. Czyli logicznie patrzac rozciagniete wiazadlo nie spelnia swojej roli. Prosząc o rezonans żeby zobaczyć jak te wiazadlo wygląda i czy nie będzie trzeba robić rekonstrukcji bo pracować normalnie się nie da, on poruszał na wszystkie strony i uznał że nic mnie nie boli!! Szok.. i przepisał tabletki na chrząstke bez recepty mimo że dostawałem wcześniej zastrzyki dostawowe za przeszlo 100zl żeby się nie starla właśnie chrząstka przy braku stabilności kolana spowodowanego felernym wiazadlem..

Patrząc na takich "fachowcow" to krew zalewa, że odprowadzając po 600 zł miesięcznie składki zdrowotnej wszystko i tak trzeba prywatnie zalatwiac. Ale tak to jest jak się płaci tylko za przychodzenie do pracy...

Reasumując; NIE POLECAM NIKOMU TEGO PANA!

CHAM i gbur jakich mało. Nieprzyjemny, wręcz odrażający "lekarz". Po mocnym upadku stwierdził, że to 'tylko głowa' i wysłał mnie z kwitkiem do domu. Jeżeli szło by tutaj wystawić opinie poniżej 1, to u mnie byłby zdecydowanie na końcu minusowej skali. W życiu nie spotkałam się z takim prostactwem i chamstwem. Nie wiem, jak można być takim człowiekiem. Owy pan powinien wrócić na lekcje wychowawcze w szkole podstawowej i posłuchać o zasadach dobrego wychowania. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Odradzam.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Odradzam.