Po wypadku na motorze miałam poważne problemy z kolanem, ale dzięki doktorowi moja rehabilitacja przebiegała znakomicie. Jego profesjonalne podejście od pierwszej wizyty sprawiło, że poczułam się w dobrych rękach. Doktor Jerzy szczegółowo wyjaśnił mi plan leczenia i odpowiadał na wszystkie moje pytania, co bardzo mnie uspokoiło. Dzięki skutecznym metodom leczenia i rehabilitacji szybko wróciłam do zdrowia i na motor. Jestem niezmiernie wdzięczna za wsparcie i opiekę, którą otrzymałam. Pozdrawiam Aga rdzawe diamenty Ustroń

Pozdrawiam Aga rdzawe diamenty Ustroń

Serdecznie polecam doktora Jerzego Klimczak jako wyjątkowego specjalistę w dziedzinie ortopedii. Podczas każdej wizyty czułam się wysłuchana, a moje obawy były traktowane z dużą uwagą. Doktor Klimczak nie tylko dokładnie wyjaśnił mi wszystkie dostępne opcje leczenia, ale także zadbał o to, aby cały proces był jak najmniej obciążający. Szybko wróciłam do zdrowia. Jego podejście do pacjenta oraz wiedza medyczna są naprawdę na najwyższym poziomie

Będąc po urazie prawego barku ramieniowego, który wypadał mi ze stawu nawykowo i późniejszej artroskopii, trafiłem do doktora Klimczaka. Jestem bardzo zadowolony z leczenia w szczególności, że badania czy profilaktyka działy się pod kontrolą USG. Lekarz mi pomógł i szczerze polecam.

Będąc po urazie prawego barku ramieniowego,
który wypadał mi ze stawu nawykowo i późniejszej artroskopii,

Lekarz bardzo arogancki bez jakiejkolwiek empatii do pacjenta. Brak konkretnej komunikacji i omówienia powstałego problemu.

jestem bardzo zadowolony z wizyty, szybko sprawnie i po bólu

jestem bardzo zadowolony z wizyty, szybko sprawnie i po bólu

Lekarz dobry, ale niechętnie wypisuje skierowania na zabiegi fizjoterapuetyczne refundowane przez NFZ, m.in. na laser.