3,3
3,3
2,8

To jest biznesmen, a nie lekarz, a te oceny wystawił sobie sam, albo ktoś z rodziny!!! Nie polecam, wogóle nie bada pacjentów, ma gdzieś, byle kasa była.Żaden fachowiec z niego, jest wiele innych lekarzy. To jest taki lekarz z tytułu tylko,pracuje w wielu miejscach,żeby se zarobic, a nic nie pomaga i nie leczy. Poza tym nie ma pojęcia do rehabilitacji, jego gabinet to fabryka, kompletnie nie wie co przepisuje i kaze doplacac za to duza kase. Nie polecam!!!!

Nie polecam!!!!

jestem bardzo zadowolony z wizyty, szybko sprawnie i po bólu

jestem bardzo zadowolony z wizyty, szybko sprawnie i po bólu

Był kiedyś lekarzem sportowym, nazywanym doktor Voltaren, ze względu na przepisywanie w każdej sytuacji tej maści.Wiele osób do dzisiaj ma problemy po nie przeprowadzeniu z jego strony dokładnych badań.Po założeniu prywatnego gabinetu fizykoterapii receptą na wszystko są zabiegi...Wizyty trwają krótko i zbytnio się nie przykłada do wykrycia problemu tzn. nie kieruje na RTG bądź MR.

Lekarz dobry, ale niechętnie wypisuje skierowania na zabiegi fizjoterapuetyczne refundowane przez NFZ, m.in. na laser.