dr n. med. Jerzy Kochan

Chirurg szczękowo twarzowy

Dla doktora nie ma skomplikowanych zabiegów :) Jak do chirurga szczękowo twarzowego to tylko do tego pana doktora.

Bardzo dobry chirurg szczękowy. Przeprowadzał u mnie zabieg ekstrakcji zatrzymanej górnej ósemki, która otworzyła zatokę. Podczas wizyty kontrolnej wytłumaczył jak będzie wyglądała operacja i dlaczego należy ją wykonać. Zabieg z niewielkimi komplikacjami zakończył sukcesem. Przy kolejnej wizycie kontrolnej zlecił zdjęcie rtg zatok, by wykluczyć ewentualne problemy. Miły w kontakcie z pacjentem.

Fantastyczny specjalista. Usuwał mi zęby i wykonywał implanty -rewelacyjnie. Wcześniej usuwał zęby, których nikt nie chciał ruszyć, polecam- szybko i bez pozostałości. Kierują do niego pacjentów inni stomatolodzy- to tez o czymś świadczy

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Bydgoszcz"?

lek. dent.
Marcin Perczak

ulica Ogrody 23/167
85-870 Bydgoszcz
NZOZ Pracownia Rezonansu Magnetycznego "DIAGNOSTA"
Kornela Ujejskiego 75

lek. dent.
Marta Kodzik

ulica Kujawska 6
85-031 Bydgoszcz
NZOZ Pracownia Rezonansu Magnetycznego "DIAGNOSTA"
Kornela Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz