dr n. med. Jerzy Kopczyński

Laryngolog

Nigdy nie zapomnę Panu doktorowi Kopczyńskiemu bezinteresownej pomocy jakiej udzielił mi, gdy trafiłam na jego oddział zdesperowana i niemalże na granicy wytrzymałości w cierpieniu. Trafiłam tam przypadkiem po wielu błaganiach u innych lekarzy, którzy bezdusznie odsyłali mnie na odległe terminy lub na zabieg za wysoka opłatą w ramach prywatnych usług. Pan doktor Kopczyński po zapoznaniu się z moimi wynikami badań od razu podjął decyzję o przeprowadzeniu operacji w trybie pilnym. Moje cierpienie skończyło się już po kilku dniach. DZIĘKUJĘ Panie doktorze!!! Dziękuję również Paniom pielęgniarkom i salowym - wspaniała ekipa!!! Jeśli młodzi lekarze osiągną choć w połowie taki poziom, to z całym sercem będę kibicować podwyżkom...
P.S. Jedna młoda pani doktor trochę powinna popracować nad dorównaniem do reszty ekipy zwłaszcza pod kątem empatii do pacjentów...no chyba, że już nie pracuje...

Świetny lekarz i chirurg, odzyskałam dzięki niemu mocno nadszarpniętą wiarę w lekarzy.Jest to Ordynator i lekarz z powałaniem, który codziennie poza obchodem rozmawia z pacjętami. Nawet w soboty i w niedziele zagląda na Oddział.W Łodzi mężowi przez 4 m-ce od stwierdzenia guza krtani nie pobrano prawidłowo nawet wycinka.Stwierdzono że guz jest b.duży i nieoperowalny za względu na ogólny stan chorego. Dr Jerzy Kopczyński z anastazjologiem dr Jakubem Dedef uratowali życie mojemu mężowi dokonując usunięcia krtani.Dzięki tej operacji oddzielono część oddechową od pokarmowej i już po misiącu mąż spokojnie oddycha, może jeść i nie krztusi się przy przełykaniu.Słyszałam od innych pacjętów, że Pan Dr J.Kopczyński wykonał wiele takich operacji ratujących życie, gdzie inni lekarze mówili, że już nic nie można zrobić. Ludzie Ci ciszą się życiem i są Mu ogromnie wdzięczni.Personel pielęgniarski jest bardzo sympatyczny i kompetentny.Jeszcze raz serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że to dobro wróci do Pana i pozwoli na szczęśliwe i długie życie.

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałem. Uratował życie mojemu tacie. Po dwóch latach od zabiegu tata czuje sie dobrze i choroba nie powróciła. Po przyjęciu do szpitala zajął się nim szybko i dobrze. Wszystkie badania szczegółowo tłumaczył zarówno tacie jak i nam. Mało tego - poprosił pacjenta który przyszedł do niego na kontrole aby porozmawiał z moim tatą na temat zabiegu, aby opowiedział mu swoją historię i podtrzymał go na duchu. Lekarz ten zna wszystkich swoich pacjentów, pamięta o ich wizytach kontrolnych w szpitalu!!! Kiedy tata spóźnił się z wizytą 2 dni z sekretariatu oddziału zadzwoniła Pani aby przyszedł na kontrolę. To poprostu niewiarygodne!!! Cały ten oddział jak ktoś już pisał to świetna ekipa, dobrzy lekarze miłe pielęgniarki i salowe - im też należą się słowa uznania. Wszyscy pacjenci Pana Kopczyńskiego określają go nie tylko jako świetnego lekarza ale także nadzwyczaj dobrego człowieka - naprawdę lekarz z powołania jakich dzisiaj mało. Można spokojnie stwierdzić że jego oddział to taki jak mamy przyjemność oglądać w Leśnej Górze. Panie doktorze - wielkie słowa uznania i dozgonna wdzięczność

Wspanialy czlowiek . Lekarz godny polecenia. Fachowiec , profesjonalista.Podejscie do choroby , zaangazowanie w leczeniu , diagnoza , operacja . To jest coś co sie juz nie spotyka u lekarzy laryngologów.

To wspaniały lekarz,swom ciepłym głosem dokładnie wytłumaczy pacjentowi jak i jego bliskim rodzaj choroby i jak postąpić by walczyć o ŻYCIE pacjenta.Pacjent świadomie może podjąć sam decyzję.

by walczyć o ŻYCIE pacjenta.Pacjent świadomie może podjąć sam
decyzję.

Bezinteresowna opieka nad pacjentem przebywającym w szpitalu. Jestem mile zaskoczona. Choć warunki w szpitalu nie najlepsze- opieka lekarska super fachowa i przyjazna pacjentowi. Cały personel oddziału zaangażowany w opiekę na chorym. Nie odczuwa się by lekarz miał swoich pacjentów. Wszyscy traktowani jednakowo. Wszystkim polecam oddział laryngologi w Zgierzu.

Bezinteresowna opieka nad pacjentem przebywającym w szpitalu.

Najlepszy laryngolog w woj. łódzkim! Konkretny, rzeczowy,madry,bardzo doświadczony fachowiec. Można iśc "w ciemno".Polecam pana doktora i cały oddział,któremu szefuje. Dorota Pawlowska

Dr Kopczyński jest wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie.Jest to lekarz fachowiec z prawdziwego zdarzenia.Podejscie do pacjenta rewelacyjne.Bardzo dużo zawdzięczamy Panu Dr. i całemu personelowi szpitala.Duże uznanie również dla Pani Dr.Kwiecień.Jest to wspaniała i rzeczowa kobieta.

Wlasnie wrocilem po 2 dniach ze szpitala w zgierzu, Pan Kopczyński to 100% profesjonalista, zabieg przeprowadzony blyskawicznie, całkowita opieka ze strony lekarza a takze pielegniarek. Myslalem ze takicj lekarzy jak Pan juz nie ma, ale watpie ze jest gdzies Drugi taki fachowiec jak Pan. Bardzo dziekuje i polecam w 101%

Wspaniały i niezwykle kompetentny lekarz. Ogromne wrażenie sprawia jego zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek. Zna wszystkich swoich pacjentów. Pomimo, iż jest ordynatorem to dla każdego znajduje czas, chętnie spotyka się z rodziną tłumaczy przebieg choroby i planowane leczenie.Być może stwarza pewien dystans, ale wynagradza to osobistym zaangażowaniem. Ale to co robi największe wrażenie to to, że się nie poddaje i jest gotów leczyć nawet najbardzej trudne przypadki. Podziwiam i pozdrawiam (jeśli czyta).

Podziwiam i pozdrawiam (jeśli czyta).