dr n. med. Jerzy Kozłowski

Kardiolog

niesamowity lekarz profecjonalista kultura osobista na najwyższym poziomie -szkoda że takich lekarzy jest bardzo bardzo mało.jak by się lżej żyło i leczyło gdyby inni lekarze łodzcy chociaż raz w roku poszli do pana doktora Kozłowskiego na wizytę i sami się przekonali jak prawdziwy lekarz z POWOŁANIEM traktuje pacjęta .DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

Rewelacja! Jestem pacjentką od 15 lat ! Wysokie kompetencje, zdolność analitycznego myślenia, przemyślana diagnoza.

Bardzo serdeczny i wnikliwy lekarz, u którego poczułam, że jestem zdrowa!Też odnoszę takie wrażenie, że takich lekarzy już nie ma.Myślę,że z taką opieką lekarską społeczeństwo polskie byłoby zdrowsze!

Jestem jego pacjentem od ponad ... 20-stu lat. Jest niesamowity. Samo jego podejście do Pacjenta już powoduje spokój wewnętrzny. Nie działa pochopnie jest bardzo ciepły i uśmiechnięty. Uważam, że nie zatracił i nie skomercjalizował w sobie tego, co najlepsze - swojego powołania. Nie mam też żadnych wątpliwości co do Jego kompetencji. Naprawdę same superlatywy.

Wspaniały,ciepły,kompetentny lekarz.Mało jest takich lekarzy którzy leczą w przychodniach państwowych i nie jest im obojętne zdrowie pacjenta.A jeśli chodzi o nasze SERCE to bardzo ważne.Polecam P.Doktora choć trudno do niego się dostać.Przyjmuje z tego co słyszałam również prywatnie gdzieś na ul.Zielonej.Polecam.Takiego doktora z przysłowiową świecą szukać.N.K.