lekarz Jerzy Krzywoń

Chirurg naczyniowy

Lekarz okazał nieludzkie podejście do pacjenta. Brak empatii.Lekarz skrytykował wieloletnie badania , które do tej pory były przeprowadzane na przestrzeni wielu lat przez różnych lekarzy wskazujące na problemy z układem naczyniowym Badania, które przeprowadził lekarz były szybkie i bez żadnego opisu. Jedyna wskazówka to : proszę po prostu żyć . Nie wiem , może doktor ma kompetencje i wiedzę ,ale niestety nie udało mu się tego okazać

Bylam z wizyte u chirurga Krzywon ponad 2 miesiace temu poniewaz mialam bol w stopie i nie moglam spac.po 2/3 tygodniach dostarczylam cala dokumentacje.Nadal bylam odeslana do domu mimo ze n noga stan sie pogorszal.Minely ponad 2 nadal bylam odeslana do domu z ewentualna wizyte po wakacjach chirurga Krzywon.Poniewaz moje palce u nogi robia sie czarne a z boku juz nie mge spac.Musialam pojsc do drugiego specjalisty I grozi mi amputacja po wyzej kolana.Pytanie Mam do izby lekarskiej gdzie jest Etyka zawodowa i jak mozna Tak potraktowac pacjenta na co ten chirurg czekal a ja jemu zaufalam…!!!!Z daleka od tego lekarza jak lekarz nie ma wrazliwisci powinien mnie wyslac szybko do kogos innego…Jesli wiedzial Ze mi nie chce pomoc straszne, tymczasrmJa musze walczyc o zycie.

Najlepszy lakarz jakiego spotkałam w życiu. Uratował mi życie! Jestem Panu bardzo wdzięczna za to, co Pan dla mnie zrobił. Za poświęcony czas, rozmowy, wyjaśnienie wszystkiego. I przede wszystkim za to, że dzięki Panu stanęłam na nogi. Dziękuję z całego serca. I życzę Panu wszelkiej pomyślności! Pozdrawiam.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek! Dziękuję Panie Doktorze za wszystko co Pan zrobił dla mojego Taty! Dzięki Panu dzisiaj jest pełen sił. Pan Doktor w trudnych dla nas chwilach wszystko nam wyjaśnił i pokierował całym procesem leczenia. To było ogromne szczęście dla całej naszej Rodziny, że na drodze życia spotkaliśmy tego lekarza. Życzę Panu wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Katarzyna wraz z Tatą i całą Rodziną.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek!
Życzę Panu wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.
Katarzyna wraz z Tatą i całą Rodziną.

Świetny i bardzo kompetentny lekarz. Przedkłada dobro pacjenta nad własny interes. Bardzo starannie bada i wszystko wytłumaczy.

naprawde bardzo dobry lekarz,cierpliwie tłumaczy,

naprawde bardzo dobry lekarz,cierpliwie tłumaczy,

Poprostu mało kultury czulam sie po wyjsciu jakby mi lekarz robił łaske i nawet nie wypisał rachunku

Pan doktor jest kompetentnym i wspaniałym lekarzem.Operował wraz z doktorem Drążkiewiczem żylaki na moich nogach.Pełna precyzja i fachowość to domena Pana doktora.Jest sympatycznym ,pełnym poczucia humoru człowiekiem,wykonuje operacje z pełnym oddaniem.Dziękuję za trud włożony w moją operację i bardzo polecam.Jolanta Kurzawa