W 100% lekarz godny polecenia.Bardzo zainteresowany pacjentkami, wszystko dobrze tłumaczy , bardzo rzetelnie podchodzi do badań a do tego poczciwy, kulturalny i przemiły człowiek.Obecnie prowadzi moją ciąże.Jestem bardzo zadowolona

Z całą pewnością polecam. Prowadził moje trzy ciąże- 1 z komplikacjami i szczęśliwym zakończeniem 2-niestety zakończona poronieniem 3-szczęśliwie bez komplikacji ale z obciążeniem psychicznym. Sprawdził się we wszystkich trzech z dużą empatią, zrozumieniem i poczuciem, że ważna jestem ja i moje dzieciątka a nie kasa.

Bardzo ciepły,pogodny,życzliwy człowiek.Bardzo dobry ginekolog i anestezjolog.Jestem Jego pacjentką od prawie 18 lat,mam trójkę cudownych dzieci. Ostatnio doktor otoczył mnie opieką ginekologiczną i anestezjologiczną przed,w czasie i po operacji.Takiemu lekarzowi można zaufać.MG

Bardzo kompetentny lekarz, sympatyczny, spokojny i cierpliwy. Tłumaczy istotę choroby i metody jej leczenia. W wywiadzie zwraca uwagę na kompleksową ocenę stanu zdrowia. Jest bardzo zapobiegliwy, troskliwie opiekuje się pacjentkami. Badanie w gabinecie jest w formie kompleksowej (USG, cytologia) przebiega szybko, sprawnie i bezstresowo. Ceny niewygórowane. Kontroluję się (ewentualnie leczę) u doktora od 20 lat

Mam porównanie kilku ginekologów i stwierdzam, że ten jest najlepszy! Nigdy sobie nie wyobrażałam chodzenia do ginekologa "Pana", ale przy nim nie czuje się żadnego skrępowania. Jako jedyny zareagował przy mojej zagrożonej ciąży, minus to nie oddzwania i jest mało sympatyczny przez tel.

Niesamowicie sympatyczny i rzeczowy lekarz. W porównaniu do moich doświadczeń z poprzednimi lekarzami - niesamowita różnica. Pan doktor przeprowadza bardzo dokładny wywiad lekarski, nie zbywa pacjentki tylko wszystko cierpliwie tłumaczy, profesjonalnie przeprowadza badania przy tym bardzo miły - zero stresu :) Koszt 100 zł to pełne badanie z USG i cytologią.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentny, miły, uprzejmy, mądry, rozsądny. Zawsze ma czas. Ja mam do niego 100% zaufanie. Lekarz z powołania. Nic dodac nic ująć:)

Oceny mówią same za siebie. Jest najlepszym lekarzem pod każdym względem, zarówno w podejściu do pacjentki jak i wiedzy którą posiada. Oprócz tego jego dużym atutem jest posiadanie drugiej specjalizacji - anestezjolog. Dzięki niemu rodziłam z ZZO i polecam każdej kobiecie.

jest dobrym lekarzem prowadził moja ciąże 2 i jestem bardzo zadowolona

jest dobrym lekarzem prowadził moja ciąże 2 i jestem bardzo zadowolona

bardzo zadowolona. duza kultura. kompetentny. dobre porady dotyczace szkoly rodzenia. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Mikołów"?

Robert Kiełbasiński

Osiedle Grunwaldzkie 10
ulica Żwirki i Wigury 37c/30

Rafał Wilk

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
Waryńskiego 4