dr hab. n. med. Jerzy Landowski

Psychiatra

Pan Profesor Jerzy Landowski cieszy się wielkim uznaniem, jako że jest wybitnym specjalistą w dziedzinie psychiatrii, mądrym i cenionym lekarzem. Zarówno ja jak i moja mama jesteśmy jego pacjentkami.Pan prof. bezbłędnie postawił nam właściwe diagnozy, doskonale nam dobiera leki i świetnie je dozuje. Podchodzi kompleksowo do naszego stanu zdrowia, w tym innych chorób. Dzięki niemu funkcjonujemy normalnie, cieszymy się życiem i dobrze czujemy. Jego profesjonalizm, wysoka kultura osobista, dobroć i wyrozumiałość pozwala nam na wydanie mu najlepszej oceny. To zupełnie wyjątkowy lekarz, który ma szacunek do pacjenta, co jest rzadkością wsród innych. Mamy do niego pełne zaufanie i ogromną wdzięczność za jego trud wyleczenia nas z ciężkiego stanu, w jakim byłyśmy. Życzymy każdemu dobremu człowiekowi takiego lekarza.Dziękujemy !

Polecam z całego serca usługi Pana Profesora. Jako jedyny lekarz poprawnie zdiagnozował moje dolegliwości, przy tym jest bardzo wnikliwy, empatyczny oraz skromny i z dużą kulturą. Jestem wdzięczna za te kilka lat leczenia, moja kondycja uległa poprawie. Dziękuję

Z pełnym przekonaniem polecam tego doskonałego specjalistę z ogromnym doświadczeniem i fantastycznym podejściem do pacjenta, a jednocześnie miłego i dobrego człowieka.

Można wpisywać różne rzeczy i opinie lecz należy w nich zawierać prawdę byłem,zobaczyłem,zapłaciłem i jestem na najlepszej drodze by zacząć normalnie żyć i cieszyć się z tego.Osobiście bardzo ale to bardzo polecam tego lekarza. Lecz każdy ma możliwość wyboru

Uważam, że jest złym lekarzem, bo lituje się nad chorym, usypia chorobę i pogłębia. Powinien zrobić coś, żeby pobudzić pacjenta do walki o swoje zdrowie, a nie aplikować leki i miło się uśmiechać.

Po raz pierwszy poszłam do tego rodzaju specjalisty i wybór okazał się w 100% trafny. Mimo, iż potwierdziły się moje obawy co do choroby, prof. Landowski potrafił tak ze mną porozmawiać i wszystko wytłumaczyć,że wyszłam z jego gabinetu z nadzieją na lepsze. Jest człowiekiem o wysokiej kulturze i klasie, nie lekceważy żadnych obaw pacjenta, stara się, by wizyta naprawdę coś w jego życiu zmieniła.Polecam absolutnie każdemu.

Najwspanialszy CZŁOWIEK i lekarz! Mojej chorej córce poświęca bezpłatnie tak duzo czasu ile ona potrzebuje.Jest bardzo doświadczonym specjalistą,którego mogę polecić każdemu kto ma jakiegolwiek trudności z psychiką

Leczę się u Pana Profesora od ponad 20 lat, to wysokiej klasy specjalista i wyjątkowej dobroci, uczciwości i życzliwości człowiek. Pacjent jest dla niego najważniejszy, czas się nie liczy, pieniądze nie są ważne, liczy się tylko człowiek potrzebujący pomocy. Niewielu jest takich lekarzy w naszych czasach, dlatego Pan Profesor zasługuje na najwyższy szacunek i wdzięczność swoich pacjentów - na moją wdzięczność może liczyć na pewno!

Wybieralem sie do profesora z wielkimi nadziejami, jestem w naprawde zlym stanie ciagle nawracaja mnie mysli samobojcze ... szanowny profesor wzial pieniadze mruknal cos pod nosem, kompletnie sie nie przejal i zbyl mnie ze swojego gabinetu, abym potem przez najblizsze 2 miesiace nie mogl sie z nim skontaktowac w celu zadania jednego istotnego dla mnie pytania. Nie polecam, kompletne zlekcewazenie pacjenta i swiadomosc o swojej wyzszosci(profesor wrecz prosi sie swoim zachowaniem, aby skladac mu niewiadomo jakie honory), a wsystko to w cenie 150 zl. ODRADZAM WSZYSTKIM !!

Polecam tego Lekarza! Bardzo KOMPETENTNY Lekarz. Mojemu Mężowi zapisał odpowiednie lekarstwa i powoli powoli nasze życie wraca do normy :)

Polecam tego Lekarza!
Bardzo KOMPETENTNY Lekarz.