dr n. med. Jerzy Łanowy

2,3
2,1
2,1
2,2

Wszystkie opinie z 1/1 są prawdziwe i dziwię się skąd te 5 .W Kochlowicach na Nol wychodząc w plastikowych klapkach i powyciąganym swetrze do pacjenta zastanawiałam się gzie jest lekarz . Nigdy nie pomógł. Teraz w medycynie pracy na Goduli badanie laryngologiczne to żart. Ale bierze za to pieniądze z naszych składek. Nie powinien być lekarzem Nie zasługuje na to!'

Nie zasługuje na to!'

Szybkie przeczyszczenie zatkanego ucha i wypisana recepta, nie wiem jak w poważniejszych sprawach, ale w takich błahych polecam :) Na minus to, że pan doktor jest dość mało kontaktowy. Owszem wyczyścił ucho, jednak nie powiedział ani słowa na temat tego, dlaczego mogło się zatkać i jak temu zapobiegać w przyszłości. Wydawał się całkiem miły, może dlatego, że byłam prywatnie ;)

Może jak każdy otolaryngolog ma coś za uszami..., heh, ale to nie może podważać jego fachowości. Niejednokrotnie podczas leczenia wykazuje się cierpliwością i empatią.

Niejednokrotnie podczas leczenia wykazuje się cierpliwością i empatią.

Aż szkoda, że nie można dać niższej oceny niż 1, bo i to to za dużo. Ten „lekarz” absolutnie nie nadaje się do leczenia kogokolwiek! Nigdy nie spotkałam większego gbura, odburkuje coś zza biurka w swoim tylko znanym języku, w dodatku badanie wykonał z „łaską”. Nikomu nie polecam.

Nikomu nie polecam.

Polecam tego lekarza, fachowiec w swojej profesji, może trochę specyficzny w zachowaniu ale nie mogę złego słowa powiedzieć. Miałem sporo wizyt i nigdy nie spotkałem się z "gburowatością" o jakiej czytam.

Lekarz który powinien stracić prawo wykonywania zawodu - nie rozmawia z pacjentem, nie słucha, nie bada, nie wstaje zza biurka, ignoruje to co pacjent mówi. Podpisuje się pod wszystkimi złymi opiniami!!!

Bardzo nie uprzejmy lekarz nie słucha pacjenta!!!!trafiając do niego po dwóch ciężkich wstrzasach anafilaltycznych po lekach skierował mnie na badanie krwi. Z wynikami znów poszłam do tego Pana stwierdził że badania są ok przepisał adrenalinę i kazał wbić sobie w udo przy następnym wstrząsie!!!czy kur....ten lekarz ma pojęcie jak wygląda wstrząs !!!!!!! I czy ma pojęcie ze adrenalina musi być trzymana w lodówce,a może ja mam zapie.....z turystyczną lodówką!!!Chciałam skierowanie na kolejne badania lecz stwierdził że to za obszerny temat,!!! Pojechałam na Curie do Zabrza do Pani alergolog fantastyczna babka ...

Z wynikami znów poszłam do tego Pana stwierdził że badania są ok przepisał adrenalinę i kazał wbić sobie w udo przy następnym wstrząsie!!!czy kur....ten lekarz ma pojęcie jak wygląda wstrząs !!!!!!! I czy ma pojęcie ze adrenalina musi być trzymana w lodówce,a może ja mam zapie.....z turystyczną lodówką!!!Chciałam skierowanie na kolejne badania lecz stwierdził że to za obszerny temat,!!! Pojechałam na Curie do Zabrza do Pani alergolog fantastyczna babka i w marcu idę do kliniki do Katowic na wszelkie badania pod kątem mojej alergii.....omijajcie tego lekarza szerokim łukiem pozdrawiam wszystkich kto miał z nim do czynienia:)

Bylam z dzieckiem w wekend w kochlowicach u tego pana i podpisuje sie pod wszystkimi negatywnymi opiniami.jego wyglad daje wiele do myslenia.plus smierdzialo od niego tak alkoholem ze masakra.dziecko skarzylo sie na bole brzuszka.mialo biegunke i temperature."lekarz" przepisal mu wit c i diete.nawet go nie zbadal.jak czytam teraz te wszystkie opinie to zaluje ze go nie zglosilam.

Nie polecam! Nieuprzejmy, dwa razy powiedziałam dzień dobry, ale zero reakcji. Paznokcie u rak brudne jakby robił w polu.

Przechamska wizyta...podpisuję się obiema rękoma pod każdą negatywną opinią ! Mało kompetentny, robi wrażenie jakby swoją niewiedzę i brak doświadczenia chciał odreagować na pacjencie. Nic nie wie, niczego nie rozumie, obraża pacjenta oraz innych lekarzy ! Ludzie, tu nie o opinie chodzi ale o fakt, że ten człowiek w założeniu ma leczyć ludzi a nie robić im krzywdę! Zamiast pisać, lepiej działać ! Jutro składam skargę, bo nie zgadzam się na to, żeby miał kontakt z pacjentami.