dr n. med. Jerzy Łanowy

2,7
2,5
2,5
2,6

Mimo tego, że jest bardzo nieprzyjemny w obyciu, poprawnie mnie zdiagnozował i wyleczył. Zaznaczam, że chodziłem do różnych lekarzy od dłuższego czasu i żaden nie wpadł na to co mi dolega.

Wlasciwie zdiagnozowal i wyleczyl mi dziecko. Mily,konkretny,tlumaczy i slucha. Odrazu zdiagnozowal skaze bialkowa u mojego syna (gdy pani alergolog z wirku zdiagnozowala lojotok) i zastosowal odpowiednie leczenie. Zna sie na rzeczy. Goraco polecam!

Polecam! Lekarz-alergolog... Jako jedyny zlecił wszystkie badania potrzebne do wystawienia diagnozy. Na pewno nie należy do lekarzy, którzy "sprawę" załatwiają antybiotykiem. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Czytałam opinie...śmiać mi się chce,że ludzie krytykują Go za wygląd..! Niech wygląda jak chce! Byle dobrze leczył

witam.Mam bardzo złe doświadczenie jeżeli chodzi o tego lekarza. Przyjmuje również w przychodni w rudzie ślaskiej kochlowice, kilka razy niestety na niego trafiłam.na dzień dobry nie odpowiedzial nawet na moje dzień dobry dwa razy które powiedzialam, spojrzał na zegarek o której przyszła..powiedział tonem pretensjonalnym"świadać" nie chciał gardła mojemu dziecku obejrzeć powiedzial ze nie ma lampki, przyszlismy bo chrypa 5 letnemu synowi sie powiekszala mowil coraz gorzej, a mial edlug mnie zmiany na gardle i balam sie czekac do rana. powedzial bym nawilzala ze nic innego nie pomoze - a gardła dokladnie nie obejrzał..na kilkaktotne to samo pytanie ktore zadalam, ze ma coraz gorszą chrypę laskawie zapytał - syna- zeby cos powiedzial i stwerdzil faktycznie ma niska chrype.. zastanawia mnie pom co lekarze pracuja na siłe, za kare i wyżywaja sie na pacjentach, kawał gbura niekompetentnego ktory traktuje wszytskich pacjetow jednakową miarą ...NIE POLECAM

Nie polecam lekarza mimo,że to specjalista nie tylko Alergolog, ale też Laryngolog trzeba mieć dobry słuch żeby usłyszeć co mówi pod nosem, o powtórzeniu nie ma mowy bo jakby mówił do siebie, leczenie nie skuteczne.

Profesjonalny lekarz z dużym doświadczeniem! Gdyby nie on, dalej musiałabym męczyć się z moimi zatokami, bo ŻADEN inny lekarz nie umiał mi pomóc. Polecam naprawdę!

Ten człowiek zdecydowanie minał sie z powołaniem.Gdy trafiłam do niego jak jeszcze pracował w przychodni w Zabrzu z atopowym zapaleniem skóry na dłoniach ,to stwierdził ze ...mam świerzb!!! To ma byc alergolog?? Nikomu nie polecam

również dołączam się do opinii nie polecam tego lekarza..nie słucha pacjenta, kiedy spytał co dolega spojrzał na skierowanie od laryngologa, miałem wrażenie,że mówię do ściany..oprócz tego nie odpowiedział na pytanie jak przyjmować przepisany lek.

Dobry wieczór? Do widzenia? Te słowa nie są mu znane. Traktowanie pacjenta - "zero". Lekarz który powinien byc pozbawiony prawa wykonywania zawodu.

Lekarz który powinien byc pozbawiony prawa wykonywania zawodu.

BEZNADZIEJNY LEKARZ.OMIJAJCIE GO Z DALEKA,NIE MIŁY ,NIE UDZIELAJĄCY INFORMACJI O STANIE ZDROWIA ,AROGANCKI