lekarz Jerzy Lech

2,6
2,2
2,4
2,1

Polecam. Bardzo dobry kardiolog. Od lat wlecze się u niego. Ma dobre poczucie humoru. Cierpliwy do staryvh! Danuta

Danuta

Człowiek ten nie powiem leczyć ludzi.zgadzam się z wcześniejszymi opiniami negatywnymi .przez rok przepisywał mi xalerto na rozrzedzenie krwi 140zl mies.a wystarczyło Nedal za 11zl na dwa miesiące i migotanie przedsionków ustąpiło .opisuję wszystko w skrócie bo to nie jest recepta Nie polecam tego człowieka jako lekarza.

Nie polecam tego człowieka jako lekarza.

Lekarz bardzo nie kompetentny. Na starcie bez sprawdzenia dokumentacji medycznej spytał po co w ogóle przyszlam. Odpryskliwy, nie kulturalny, traktujący pacjenta jakby szukał na siłę chorób. Nie polecam

Lekarz jest nieuprzejmy, niegrzeczny i ironiczny. Tak na prawdę robił łaskę, że udzieli mi jakichkolwiek inforamacji. Kompletnie nie komunikatywny, bez profesjonalnego podejścia do pacjenta. W zasadzie to ja zadawałam mu pytania na wizycie, a lekarz odpowiadał od niechcenia tak lub nie. Czułam się jakbym była intruzem, a on badał mnie za karę. Na pewno więcej juz do niego nie pójdę.

Na początku wizyty zostałem zapytany czy mechanika samochodowego zmieniam równie często jak kardiologa. Leczenie prywatne i szukałem pierwszego wolnego terminu. Następnie zostałem"uświadomiony" że mam nadciśnienie na własne życzenie ponieważ oddawałem honorowo krew. Badanie to kpina (przez koszulkę i bezdotykowo). Nie polecam.

Jestem zaskoczona tak niepochlebnymi opiniami, dobrze że ich nie znałam. Trafiłam do tego lekarza na usg serca w tzw. międzyczasie (między innymi badaniami) z programu profilaktycznego. Lekarz okazał się bardzo miły, delikatny, spokojny. Należę do osób dość wstydliwych, jeśli chodzi o nagość, tu udało się stworzyć taką atmosferę, że nie czułam żadnego zażenowania. Rozmowa rzeczowa, wskazówki i wyjaśnienia - nie mam żadnego powodu, by krytykować, natomiast polecę z ogromną przyjemnością.

Jestem zaskoczona tak niepochlebnymi opiniami, dobrze że ich nie znałam.

Na wstępie wizyty zostałam zrugana za to, że siedzę przed gabinetem i nie wchodzę.....No cóż - nauczona jestem, że to lekarz zaprasza pacjenta, kiedy uzupełni dokumentację po poprzedniej wizycie....Potem nie słuchał moich sugestii, które leki najlepiej działają na całą naszą rodzinę - bowiem wszyscy mamy nadciśnienie - po czym napisał mi lek, który przez całe 6 tyg nie obniżył mi ciśnienia, nie dość, inny kardiolog poinformował mnie, że tego leku się nie dzieli. Oczywiste jest, że jedno opakowanie skończyło się szybko i poprosiłam w prywatnej klinice o wypisanie przez lekarza kolejnej recepty, bo nie można przestać brać leku a wizytę miałam ustaloną za kilka dni. Oczywiście lekarz ODMÓWIŁ :) Pytanie brzmi - co za kardiolog odmawia wypisania recepty człowiekowi ze skokami ciśnienia powyżej 160/110? ZWYKŁY DRAŃ.

Ciesze się ze nie posłuchalem opinie z tej strony. Prawie zrezygnowałem z wizyty. Osoba bardzo kompetentna i dociekliwa w wywiadzie. Bylem dziś na wizycie i jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam

Mimo, że byłam w prywatnej klinice to lekarz robi wrażenie jak by tam siedział za karę. Człowiek nieuprzejmy, chyba był zły, że przyszłam na umówioną wizytę. To chyba najgorszy kardiolog u którego byłam a leczę się już 15 lat.

Cóż... mam brać codziennie już do końca życia lek - beto 100 ZK. Lekarz może wystawić receptę na leki na 3 miesiące. Lekarz, który odmawia wystawienia recepty na Beto 100 zk z powodu takiego, że ostatni raz byłem u niego 6 miesięcy temu (a w międzyczasie 3 miesiące temu u innego lekarza) postępuje niemoralnie i jest wart potępienia, co niniejszym czynię. Ponadto wizyty u niego nie należały do przyjemności - ten pan troszczy się o pieniądze a nie o pacjenta. Więcej do tego człowieka nie udam się na wizytę. Odradzam ...

Ponadto wizyty u niego nie należały do przyjemności - ten pan troszczy się o pieniądze a nie o pacjenta. Więcej do tego człowieka nie udam się na wizytę. Odradzam także innym.