Jerzy Libiszewski

Psychoterapeuta, Seksuolog

3,9

P. Mario-pisząc tak "bzdurną" opinię o p. Libiszewskim proponuję najpierw wziąć słownik ortograficzny do ręki i nauczyć się pisać.Bardzo dobry lekarz, godny polecenia!!! Pomógł mi w trudnej sytuacji życiowej, ale również moim znajomym którym go poleciłam.Wszyscy są zadowoleni z wizyt u pana Libiszewskiego. Czy jest pani pewna, że to ten lekarz? czy była pani u kogoś innego, zapomniała nazwiska i napisała tu pod nazwiskiem p. Libiszewskiego?

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia!!! Pomógł mi w trudnej sytuacji życiowej, ale również moim znajomym którym go poleciłam.Wszyscy są zadowoleni z wizyt u pana Libiszewskiego. POLECAM !!!!!!

Ja dobrze oceniam pracę Pana Libiszewskiego. Niejednokrotnie, korzystałam z porad zarówno w swojej sprawie jak i kieruje do niego swoich znajomych. W mojej opinii, jak i w ich opinii, Pan Libiszewski, celnie określa stan psychiczny pacjenta, wskazując w sposób profesjonalny kierunki leczenia i korygowania zaburzeń w relacjach społecznych, partnerskich i w rodzinie. Stosowane przez P. Libiszewskiego terapie w przypadkach mi znanych: w stanach depresyjnych, w traumach po utracie najbliższych osób, przy zaburzeniach schizofrenicznych, przy rozpadach związków małżeńskich - nigdy nie przyniosły szkody pacjentowi, a wręcz odwrotnie. Nie wiem co wydarzyło się w przypadku Pani Ewy czy Pani Marii, ale ja mogę stwierdzić, że terapie w zaburzeniach psychicznych to długi i trudny proces i wymaga wzajemnej współpracy pacjent-lekarz.
Z wielkim szacunkiem dla Pań - nie wierzę, że Pan Libiszewski dopuścił by się do działań na szkodę pacjenta, czy też do "drylowania" jego kieszeni (wiem, że pomaga również bezinteresownie). Nadal będę go polecać, ponieważ w mojej opinii jest bardzo dobrym i tanim lekarzem.

Wyprowadził mnie na prostą po załamaniu nerwowym - nie było łatwo. Po zakończeniu terapii poleciłem go kilku moim z najomym

Wyprowadził mnie na prostą po załamaniu nerwowym - nie było łatwo.
Po zakończeniu terapii poleciłem go kilku moim z najomym

dobry lekarz !!! polecam wszystkim otwarty i mądry jestem zadowolony bardzo......................................

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Szczecin"?

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii

Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
Gabinet Psychiatryczno -Psychotrerapeutyczny dla dorosłych,dzieci młodzieży Ę.Słowińska
Krasińskiego 73/7
Szczecin
Krasińskiego 73/7
Szczecin
Oddział Kliniczny Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Kraków ul. Kopernika 21a
ul. Kopernika 21a
Kraków