Jerzy Libiszewski

Psychoterapeuta, Seksuolog

Doswiadczenie i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Psychoterapeuta z pasją i zaangażowaniem w pacjenta. Szczerze polecam.

Doswiadczenie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Psychoterapeuta z pasją i zaangażowaniem w pacjenta.
Szczerze polecam.

P. Mario-pisząc tak "bzdurną" opinię o p. Libiszewskim proponuję najpierw wziąć słownik ortograficzny do ręki i nauczyć się pisać.Bardzo dobry lekarz, godny polecenia!!! Pomógł mi w trudnej sytuacji życiowej, ale również moim znajomym którym go poleciłam.Wszyscy są zadowoleni z wizyt u pana Libiszewskiego. Czy jest pani pewna, że to ten lekarz? czy była pani u kogoś innego, zapomniała nazwiska i napisała tu pod nazwiskiem p. Libiszewskiego?

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia!!! Pomógł mi w trudnej sytuacji życiowej, ale również moim znajomym którym go poleciłam.Wszyscy są zadowoleni z wizyt u pana Libiszewskiego. POLECAM !!!!!!

Ja dobrze oceniam pracę Pana Libiszewskiego. Niejednokrotnie, korzystałam z porad zarówno w swojej sprawie jak i kieruje do niego swoich znajomych. W mojej opinii, jak i w ich opinii, Pan Libiszewski, celnie określa stan psychiczny pacjenta, wskazując w sposób profesjonalny kierunki leczenia i korygowania zaburzeń w relacjach społecznych, partnerskich i w rodzinie. Stosowane przez P. Libiszewskiego terapie w przypadkach mi znanych: w stanach depresyjnych, w traumach po utracie najbliższych osób, przy zaburzeniach schizofrenicznych, przy rozpadach związków małżeńskich - nigdy nie przyniosły szkody pacjentowi, a wręcz odwrotnie. Nie wiem co wydarzyło się w przypadku Pani Ewy czy Pani Marii, ale ja mogę stwierdzić, że terapie w zaburzeniach psychicznych to długi i trudny proces i wymaga wzajemnej współpracy pacjent-lekarz.
Z wielkim szacunkiem dla Pań - nie wierzę, że Pan Libiszewski dopuścił by się do działań na szkodę pacjenta, czy też do "drylowania" jego kieszeni (wiem, że pomaga również bezinteresownie). Nadal będę go polecać, ponieważ w mojej opinii jest bardzo dobrym i tanim lekarzem.

Wyprowadził mnie na prostą po załamaniu nerwowym - nie było łatwo. Po zakończeniu terapii poleciłem go kilku moim z najomym

Wyprowadził mnie na prostą po załamaniu nerwowym - nie było łatwo.
Po zakończeniu terapii poleciłem go kilku moim z najomym

dobry lekarz !!! polecam wszystkim otwarty i mądry jestem zadowolony bardzo......................................

NIE POLECAM NIKOMU ORAZ NIGDY. Pan Libiszewski ma brdzo bujna wyobraznie, potrafi wymyslec rozmaite sytuacje ktore nie mialy miejsca i nie zaistnialy a nastepnie je opisywac. Konstruujac swoje opinie na temat ludzi kieruje sie tym kto da wiecej. Przychylam sie do opini poprzedniczki ze jest to bardzo PRZEKUPNY czlowiek i LUBI WZIASC przez co niszczy zycie normalnym osoba. Panie Libiszewski gdzie jest panska godnosc?

NIE POLECAM NIKOMU ORAZ NIGDY.
Panie Libiszewski gdzie jest panska godnosc?

Odpowiedź do opinii osoby podającą się za "Ewę". Zapewne mnie Pani z kimś pomyliła. Proszę nie wypisywać oszczerstw, bo takiej sytuacji nie było, każda osoba, która jest w potrzebie zawsze i życzy sobie pomocy ją otrzymuje. Jeśli ten ktoś był u mnie i nie chciał mojej pomocy, a był w kryzysie to otrzymał skierowanie do innego specjalisty i powinien był to wykonać, a pani tego dopilnować. Proszę nie oskarżać innych za swoje zaniedbania i się ujawnić, a nie podawać nieprawdę. Jako, że do niniejszej odpowiedzi na pani opinię i wymagana ocena pracy dla jej tu zaistnienia, znając siebie i swoje zaangażowanie często społeczne pochłaniające moje życie, nie zamierzam zopiniować siebie źle,gdyż motywacją mojej pracy są osiągane sukcesy, choć nie każdemu w terapii mogę poprawić nastrój, gdy ten z uwagi na swoje negatywne zachowania tego mieć nie może,a ja bywam jedyną osobą, ktòra powinna taką osobę skorygować. Oczywiście zapraszam zainteresowanych do mnie i oświadczam, jak na wstępie, że pani opinia jest oszczerstwem. Jeśli do jej wystawienia nie ma pani odwagi udać się do mnie, to proszę podać swoje prawdziwe dane wówczas ja to zrobię.

NIE POLECAMW ZADNYM WYPADKU,OBECNIE PRZYKLADA CZYNNIE PALEC DO PSYCHICZNEGO USMIERCANIA MEGO BRATA, NIESTETY MOZNA GO KUPIC, PANIE LIBISZEWSKI GDZIE JEST PANA POCZUCIE DOBRA, ETYKA, MORALE? POLECAM OPRACOWANIA NA TEMAT MAMUS NARCYSTYCZNYCH BO ALBO MNIE PAN NIE SLYSZAL ALBO NIE CHCIAL SLYSZEC...JAK ROWNIEZ MEGO BRATA.

Pomógł mi i mojej rodzinie .Służył radą i wsparciem.Dał mi siłę .Dziekuję Panie Jerzy !