Już po pierwszej wizycie u dr Lubikowskiego stwierdziłem, że jest to człowiek, któremu mogę zaufać i powierzyć leczenie mojej choroby. Doktor dokładnie wytłumaczył mi na co choruję i w jaki sposób będzie przebiegać moje leczenie. Pan dr powiedział mi, że w moim przypadku przeprowadzi trzy praktycznie bezbolesne zabiegi w odpowiednich odstępach czasowych i problem będzie załatwiony. Uczciwie (tzn. koszt był ustalony i niezmienny dla wszystkich zabiegów) poinformował mnie o kosztach tych zabiegów i terminach. Po zastosowaniu metody leczenia przez Pana doktora moja przypadłość została uleczona. Oczywiście zanim trafiłem do dr Lubikowskiego byłem u kilku innych lekarzy, ale nie chcę się wypowiadać na temat tych wizyt, gdyż za ras się denerwuję i drżą mi ręce. Powinienem tylko napisać lekarzy w cudzysłowiu. U Pana doktora miałem około 10 (razem z zabiegiem) wizyt i nie jest to naciąganie mnie na koszta, gdyż wizyty kontrolne odbywały się w dość dużych odstępach czasowych (tj. pierwsza po miesiącu, następna dopiero po roku i znowu po roku, a teraz za dwa lata). Pan doktor po prostu dba o zdrowie swoich pacjętów. Polecam wszystkim Pana doktora Lubikowskiego, gdyż jego wiedza medyczna i fachowość jest niezaprzeczalna i bezapelacyjna. Jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi i pozdrawiam. D. CH.

Mega profesjonalista. Jestem z Kostrzyna nad Odra, do doktora mam 120km i choćbym miał 400 i tak wybrał bym jego. Wspaniały człowiek. Wyleczył szczeliny odbytu dosłownie w miesiąc czasu i zlikwidował napięcie zwieraczy z którym borykałem od paru lat.

Zakończyłem leczenie szczeliny odbytu. „Jest Pan całkowicie wyleczony, nie pozostała nawet blizna” - takie zdanie na koniec chyba każdy chciałby usłyszeć. Ważne, że zgłosiłem się stosunkowo wcześnie. Ludzie boją się tego typu wizyt, ja również miałem obawy, ale już na pierwszej wizycie okazało się, że były one zupełnie niepotrzebne. Dr Lubikowski posiada wyjątkowe podejście do pacjenta, dokładnie wyjaśnia problem, sposób leczenia i jest przy tym bardzo delikatny. Badanie zupełnie bezstresowe. Namawiam wszystkich z tego typu dolegliwościami, by nie zwlekali zbyt długo z leczeniem. Doktora Lubikowskiego polecam w 100%. -Paweł

Szanowni Państwo Świetny lekarz i człowiek. Uratował mnie przed zabiegiem który doradził mi inny szczeciński lekarz. Dzieki Panu Lubikowskiemu zaoszczędziłem czas, pieniądze, a także nie musiałem doświadczać bólu oraz stresu związanego z zabiegniem. Człowiek nie mógł mnie przyjąc w danym terminie, ale gdy tylko zwolniło się miejsce nie zapomniał o mnie, a nastepnego dnia osobiście zadzwonił i zaprosił na wizytę, co świadczy o tym żę Pacjent dla niego to nie petent. Doktor Lubikowski spkojnie, rzeczowo i bez zbędnego kluczenia wyjasnia istote przypadłości, jej sposoby leczenia i co dla mnie bardzo ...

Szanowni Państwo
Świetny lekarz i człowiek. Uratował mnie przed zabiegiem który doradził mi inny szczeciński lekarz. Dzieki Panu Lubikowskiemu zaoszczędziłem czas, pieniądze, a także nie musiałem doświadczać bólu oraz stresu związanego z zabiegniem. Człowiek nie mógł mnie przyjąc w danym terminie, ale gdy tylko zwolniło się miejsce nie zapomniał o mnie, a nastepnego dnia osobiście zadzwonił i zaprosił na wizytę, co świadczy o tym żę Pacjent dla niego to nie petent. Doktor Lubikowski spkojnie, rzeczowo i bez zbędnego kluczenia wyjasnia istote przypadłości, jej sposoby leczenia i co dla mnie bardzo ważne długo sie zastanowi (nie chodzi tylko o moj przypadek ale po prostu o jego filozofię działania) zanim kogoś połozy na stół operacyjny/zabiegowy. Zdecydowanie polecam tego specjalistę

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z usług świadczonych przez dr Lubikowskiego. To kompetentny lekarz, przede wszystkim jednak delikatny, co w tej dziedzinie nie pozostaje bez znaczenia. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, bez skrępowania pacjenta, a szczegółowe wyjaśnienia pozwoliły zrozumieć problem i postępowanie medyczne. Wykonane badania wstępne pozwalają na dalsze leczenie. To logistycznie świetnie działająca przychodnia, pacjent jest też informowany SMS-em o terminie w przededniu wizyty. Dr Lubikowski to świetny lekarz, profesjonalista, właściwa osoba na właściwym miejscu. Dziękuję za przywrócony komfort życia.

Miałem szczelinę odbytu, która dzięki mało fachowemu podejściu chirurga z Bydgoszczy przekształciła się w przetokę. Normalnie załamka:/ Zdecydowałem się na zabieg w Szczecinie i trafiłem na dr Lubikowskiego. Po dłuższej rozmowie z nim zdecydowałem się na zabieg, który zakończył się sukcesem;)Dziś praktycznie nie ma śladu po zajściu a rana była naprawdę duża po wycięciu przetoki! wchodziły w nią dwa palce do połowy a nie mam małej dłoni;) szczerze polecam tego lekarza.

Dr.Lubikowski to w spaniały specjalista w swojej dziedzinie ,ma znakomite podejscie do pacjenta i wizyta u niego jak również sam zabieg nie powoduje żadnego stresu. Do doktora trafiłem z dolegliwościami w bardzo zaawansowanym stanie,jednak już po kilku bezbolesnych zabiegach zmienił sie mój komfort życia.Teraz już zapomniałem o swojej chorobie za co bardzo Panu Doktorowi dziękuje:)

Odwiedziłam kilku lekarzy,każdy stawiał inną diagnozę.Właściwą postawił chirurg ze Stargardu,ale odradzał zabieg,stwierdził,że nikogo nie może polecić,bo to bardzo ryzykowny zabieg.Szukałam na własną rękę i tak trafiłam do dr.Lubikowskiego.Już po pierwszej wizycie stwierdziłam,że dobrze trafiłam.Przede wszystkim to świetny,bardzo miły człowiek,zrozumiał moją sytuację i tak po ludzku pomógł mi,jestem wdzięczna ,bardzo.Zaufałam mu i nie zawiódł.Dziękuję panie doktorze!To jedyny lekarz,którego z czystym sumieniem mogę polecić.

Pan dr Lubikowski jest naprawdę wspaniałym lekarzem. Podchodzi do problemu bardzo profesjonalnie. Dziedzina którą się zajmuje nie należy do przyjemnych a jest przede wszystkim bardzo wstydliwa. Nie każdy lekarz umie zapewnić trochę intymności co dr Lubikowskiemu udaje się w 100%. Z całą odpowiedzialnością będę polecała dr Lubikowskiego.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO DO TEJ PORY SPOTKAŁAM. RZETELNY, KOMPETENTNY,MIŁY, UŚMIECHNIĘTY, DOSTĘPNY....MOŻNA PISAĆ I PISAĆ SAME SUPERLATYWY. A CO NAJWAŻNIEJSZE PRZY NIM NIE TRZEBA SIĘ WSTYDZIĆ SWOJEGO PROBLEMU. MOŻNA SPOKOJNIE O SWOJEJ CHOROBIE POROZMAWIAĆ. NIE DOŚĆ ŻE WYTŁUMACZY O CO CHODZI, TO JESZCZE ZARADZI I WYLECZY. GORĄCO POLECAM.