Świetny lekarz i dobry człowiek ,nie ma co się bać wizyty u proktologa ,to nic nie boli ,każdy z nas jest tak samo zbudowany ,jak ktos ma problem z choroba hemoroidalna nie ma co czekać ,im pozniejsza diagnoza tym gorzej ,u doktora są metody bezbolesne maloinwazyjne jak skleroterapii czy hemoron ,na NFZ takich metod nie ma .,

To bardzo dobry, godny polecenia specjalista. Skrupulatny, rzeczowy i skuteczny. Spokojny i delikatny.

Nie wiem, jaki jest doktor Lubikowski, więc się nie wypowiem. Zarejestrowałem się w jego klinice do innego lekarza. Nie polecam. Panie w rejestracji żyją chyba w jakimś PRL-u, bo traktują klienta jak natręta. Zwroty w stylu: "Proszę nie dyskutować" na porządku dziennym.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO DO TEJ PORY SPOTKAŁAM. RZETELNY, KOMPETENTNY,MIŁY, UŚMIECHNIĘTY, DOSTĘPNY....MOŻNA PISAĆ I PISAĆ SAME SUPERLATYWY. A CO NAJWAŻNIEJSZE PRZY NIM NIE TRZEBA SIĘ WSTYDZIĆ SWOJEGO PROBLEMU. MOŻNA SPOKOJNIE O SWOJEJ CHOROBIE POROZMAWIAĆ. NIE DOŚĆ ŻE WYTŁUMACZY O CO CHODZI, TO JESZCZE ZARADZI I WYLECZY. GORĄCO POLECAM.

Zakończyłem leczenie szczeliny odbytu. „Jest Pan całkowicie wyleczony, nie pozostała nawet blizna” - takie zdanie na koniec chyba każdy chciałby usłyszeć. Ważne, że zgłosiłem się stosunkowo wcześnie. Ludzie boją się tego typu wizyt, ja również miałem obawy, ale już na pierwszej wizycie okazało się, że były one zupełnie niepotrzebne. Dr Lubikowski posiada wyjątkowe podejście do pacjenta, dokładnie wyjaśnia problem, sposób leczenia i jest przy tym bardzo delikatny. Badanie zupełnie bezstresowe. Namawiam wszystkich z tego typu dolegliwościami, by nie zwlekali zbyt długo z leczeniem. Doktora Lubikowskiego polecam w 100%. -Paweł

Pan dr Lubikowski jest naprawdę wspaniałym lekarzem. Podchodzi do problemu bardzo profesjonalnie. Dziedzina którą się zajmuje nie należy do przyjemnych a jest przede wszystkim bardzo wstydliwa. Nie każdy lekarz umie zapewnić trochę intymności co dr Lubikowskiemu udaje się w 100%. Z całą odpowiedzialnością będę polecała dr Lubikowskiego.

Już po pierwszej wizycie u dr Lubikowskiego stwierdziłem, że jest to człowiek, któremu mogę zaufać i powierzyć leczenie mojej choroby. Doktor dokładnie wytłumaczył mi na co choruję i w jaki sposób będzie przebiegać moje leczenie. Pan dr powiedział mi, że w moim przypadku przeprowadzi trzy praktycznie bezbolesne zabiegi w odpowiednich odstępach czasowych i problem będzie załatwiony. Uczciwie (tzn. koszt był ustalony i niezmienny dla wszystkich zabiegów) poinformował mnie o kosztach tych zabiegów i terminach. Po zastosowaniu metody leczenia przez Pana doktora moja przypadłość została uleczona. Oczywiście zanim trafiłem do dr Lubikowskiego byłem u kilku innych lekarzy, ale nie chcę się wypowiadać na temat tych wizyt, gdyż za ras się denerwuję i drżą mi ręce. Powinienem tylko napisać lekarzy w cudzysłowiu. U Pana doktora miałem około 10 (razem z zabiegiem) wizyt i nie jest to naciąganie mnie na koszta, gdyż wizyty kontrolne odbywały się w dość dużych odstępach czasowych (tj. pierwsza po miesiącu, następna dopiero po roku i znowu po roku, a teraz za dwa lata). Pan doktor po prostu dba o zdrowie swoich pacjętów. Polecam wszystkim Pana doktora Lubikowskiego, gdyż jego wiedza medyczna i fachowość jest niezaprzeczalna i bezapelacyjna. Jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi i pozdrawiam. D. CH.

Odwiedziłam kilku lekarzy,każdy stawiał inną diagnozę.Właściwą postawił chirurg ze Stargardu,ale odradzał zabieg,stwierdził,że nikogo nie może polecić,bo to bardzo ryzykowny zabieg.Szukałam na własną rękę i tak trafiłam do dr.Lubikowskiego.Już po pierwszej wizycie stwierdziłam,że dobrze trafiłam.Przede wszystkim to świetny,bardzo miły człowiek,zrozumiał moją sytuację i tak po ludzku pomógł mi,jestem wdzięczna ,bardzo.Zaufałam mu i nie zawiódł.Dziękuję panie doktorze!To jedyny lekarz,którego z czystym sumieniem mogę polecić.

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z usług świadczonych przez dr Lubikowskiego. To kompetentny lekarz, przede wszystkim jednak delikatny, co w tej dziedzinie nie pozostaje bez znaczenia. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, bez skrępowania pacjenta, a szczegółowe wyjaśnienia pozwoliły zrozumieć problem i postępowanie medyczne. Wykonane badania wstępne pozwalają na dalsze leczenie. To logistycznie świetnie działająca przychodnia, pacjent jest też informowany SMS-em o terminie w przededniu wizyty. Dr Lubikowski to świetny lekarz, profesjonalista, właściwa osoba na właściwym miejscu. Dziękuję za przywrócony komfort życia.

Doskonały specjalista. Ogromna wiedza, profesonalizm , a przede wszystkim podejście do pacjenta, które sprawai ,że każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze bez zbednego skrępowania ze strony pacjenta.