Jestem przed operacją przetoki odbytu. Na wizycie u Dr Lubikowskiego dowiedziałam się na czym ta operacja polega i jakie mogą być jej konsekwencje. Po dokładnym badaniu mam znacznie wiecej nadziei na wyleczenie (to już drugi zabieg).

Przy pierwszej wizycie i diagnozie szczeliny odbytu dr Lubikowski zaproponował mi podanie botoxu. Z powodu strachu przed zastrzykiem leczyłem się przez kilka tygodni maścią z nitrogliceryną. Ostatecznie zdecydowałem się na botox i w końcu czuję ulgę, po wielu miesiacach cierpień. Czasem warto słuchać lekarzy!!! Nie ma co się bać! Bardzo delikatny i kompetentny lekarz! Piotr C.

Przez kilkanaście lat obawiałem się operacji żylaków odbytu. Żylaki zostały usunięte bezoperacyjnie poprzez założenie gumek. Już nie pamiętam o zabiegu i chorobie. Polecam dr Lubikowskiego za fachowość i podejście do chorego. PK.

Błędna diagnoza i pacjent za to zapłacił,również zdrowiem.

Błędna diagnoza i pacjent za to zapłacił,również zdrowiem.

bardzo przyjemny i kulturalny lekarz ,zna się na rzeczy.zero stresu przed wizytą.polecam.MK.

Wspaniały,ciepły człowiek-dzieki niemu wyleczyłam się z przetoki okołoodbytniczej.Zawdzięczam mu bardzo wiele i dziękuje za to że moge dzisiaj spokojnie żyć.Doktor Lubikowski jest doświadczonym fachowcem,szczerze polecam!!!Znalazłam się w"BARDZO DOBRYCH RĘKACH".

Polecam tego lekarza. Zdiagnozował szybko i bezbłędnie. Odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania dotyczące choroby. Konkretny. Ewa Cieślik

Ewa Cieślik