lekarz Jerzy Macura

1,3
1,7
1,3

Nie polecam tego lekarza żadnej kobiecie, naprawdę warto poszukać innego profesjonalisty dla swojego zdrowia.

Nie polecam!!! Robi usg dopochwowe nie nakładając na głowice prezerwatywy!! A w gabinecie pali papierosy.

Właśnie wróciłam z wizyty od dr.J.Macura. Jestem zażenowana przeraźliwie! Kiedy weszłam do gabinetu palił papierosa! Nie zgasił go mimo, że do gabinetu weszłam z dzieckiem!Do badania założył jedną rękawiczkę a dotykał moich miejsc intymnych obydwoma rekami!!! Pod paznokciami miał brud jakby pracował na budowie.DRAMAT Jak mu zwróciłam uwagę powiedział do mnie do widzenia!