lekarz Jerzy Madej

1,7
1,9
1,9
1,6

Pacjent przychodzi na SOR z bólem brzucha i dokumentacją "gastro", do której lekarz nie ma ochoty zerknąć (bazuje tylko na wywiadzie). Wchodzi w zdanie, przyświeca poczucie wyższości. Zalecenie mojego lekarza gastrologa było wykonanie tomografu komputerowego z kontrastem dożylnym i płynem doustnym a p. lek. Jerzy Madej, nawet tego nie doczytał i zrobił tylko dożylne. Nie polecam :(

Nie polecam. Bardzo nie uprzejmy. Brak komunikacji. Brak empatii. Szef SOR? Powinien zostać weterynarzem lub stomatologiem.

Nie zainteresowany pacjentami. W ciągu 2 godzin nie przyjął żadnego. Co chwilę gdzieś wychodzi. Zrezygnowaliśmy, bo pomocy od tego pana raczej byśmy nie otrzymali. Chyba tylko brak personelu tłumaczy fakt, że ten pan przyjmuje w szpitalu

Temu człowiekowi powinno się odebrać prawo wykonywania zawodu! Ale rozumiem ,że z uwagi na braki personelu trzyma się takich pseudo fachowców..szkoda tylko ze psuje opinie całego szpitala bo jego osoba niestety kreuje wizerunek normalnych i rzetelnych lekarzy, po kontakcie z tym człowiekiem odnosi się wrażenie że cała nasza ochrona zdrowia jest głęboko poniżej gruntu.

Niesłychanie nieuprzejmy człowiek. Nie wiem jak zachowuje się w prywatnym gabinecie, natomiast w publicznym szpitalu lepiej na niego nie trafić.

Filar interny i soru najlepszego szpitala w Opolu . Szybkość niesłychana. Empatia, kultura i profesjonalizm.

Bardzo dobra fachowa dbalosc o pacjenta z profesjonalną obsługą i znajomością przepisow prawa jak i wiedzy internistycznej