dr n. med. Jerzy Malczyk

Kardiolog

Jestem pacjentem od 2001 roku i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Potrafi pomóc nie tylko z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.

z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.

Bardzo dobry lekarz z prawidlowym podejsciem do chorego.Polecam

Bardzo dobry lekarz z prawidlowym podejsciem do chorego.Polecam

Bardzo kompetentny, słuch pacjenta, stara sie wyszystko jak najdokładniej wytłumaczyć. Juz sama rozmowa z panem doktorem uspakaja pacjenta :-)

Naprawde godny polecenia lekarz. :) Leczył mnie jeszcze w szpitalu MSW i długo szukałam obecnego miejsca pracy. Pomógł mi zdecydowanie, choć inni lekarze nie bardzo wiedzieli, jakie leki zaordynować. Wystarczył biosotal i arytmia ustała prawie zupełnie

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Jego opieka nie skończyła sie na wizycie w gabinecie, ale podał numer swojej komórki i udzielał porad przez telefon również. Kompetentny,tłumaczył, na czym polega istota mojej choroby.A mój sędziwy tata żyje jeszcze chyba dzięki Niemu.

Od okolo 10 lat jestem pacjentem tego lekarza i nigy nie żalowałem tej decyzji. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy i fachowej porady.

wspaniały uprzejmy. miły, kompetentny lekarz-człowiek.Polecam wszystkim którzy potrzebują porady i pomocy kardiologicznej.

Ciepły i serdeczny człowiek, a przy tym wspaniały lekarz.

Ciepły i serdeczny człowiek, a przy tym wspaniały lekarz.

niezwykle troskliwy, ciepły człowiek, wzbudza ogromne zaufanie, bez wahania powierzyłam Mu zdrowie moich najblizszych.

Cudowny człowiek i doskonały lekarz doskonale diagnozuje i leczy uczciwy naprawde polecam bo warto!!!