lekarz Jerzy Malinowski

2,9

Tragedia, brat po operacji wrzodów, po tygodniu leci ropa, silna gorączka oraz kłucie . Na wizycie się dowiedział, że tak ma być, zero informacji na temat diety, nie przepisał żadnych leków, skierowal go na usg dopiero po 2 tygodniach. Bardzo nie uprzejmy. Nie polecam nikomu! Jak najdalej od niego.

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Katowiccy lekarze niemal doprowadzili do tragedii, usuwając wyrostek, a doprowadzając mnie do ciężkiego stanu i - finalnie - kamicy przewodowej. Dr Malinowski wziął mnie pod swoją opiekę i mówiąc wprost - uratował życie. Jedyny lekarz, który nie zlekceważył słów i objawów dwudziestodwulatki - bo wtedy miałam tyle lat. Jedna sytuacja nie świadczy o tym, jak jest dobry? Po powrocie z Egiptu trafiłam na SOR z ciężkimi bólami brzucha. Zrobiono badania, na których nic nie wyszło, więc - odesłano mnie do domu. Dr Malinowski ...

Jedna sytuacja nie świadczy o tym, jak jest dobry? Po powrocie z Egiptu trafiłam na SOR z ciężkimi bólami brzucha. Zrobiono badania, na których nic nie wyszło, więc - odesłano mnie do domu. Dr Malinowski również nic nie stwierdził na podstawie tamtych wyników, jednak zaczął analizować moją sytuację i jako jedyny wziął pod uwagę chorobę tropikalną. Jego diagnoza potwierdziła się.
Lekarz z ogromną wiedzą ogólną, wspaniały i doświadczony specjalista, opercując robi to tak, żeby nie zostały paskudne blizny. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja uwielbiam.

Uważajcie na tego lekarza, naprawdę jak mu się uda wyrostek usunąć bez komplikacji to cud, najgorsze ze Ordynator choć super Gość to go chroni. Z daleka od tego lekarza.

prosty zabieg wycięcie wyrostka spartaczył mija dwa lata a ja nadal mam powikłania odwiedzał mnie codziennie jak z rany zaczeła się sączyć ropa, ciężko wyrwać jakiekolwiek informacje

Jak żyje przeszło 40lat tak pierwszy raz miałam styczność z takim nieuprzejmym lekarzem, za pieniądze bardzo miły ale gdy ktoś ich nie ma to jest niedostępny, chociaż przyjmuje na NFZ, jeśli ktoś u niego nie był operowany tylko gdzieś indziej a pójdzie ze skierowaniem do chirurga to jest bardzo nie przyjemny w rozmowie, nie można liczyć na zwolnienie, nie udziela informacji w ogóle na temat jak postępować . NIE POLECAM GO NIKOMU, NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI

Konkretny lekarz,dobry fachowiec,operacja przebiegła bez żadnych komplikacji.

Konkretny lekarz,dobry fachowiec,operacja przebiegła bez żadnych komplikacji.

Kompetentny,fachowy,nie mam słów uznania.

Kompetentny,fachowy,nie mam słów uznania.

Za pieniądze to każdy jest miły, ale w przypadku ciężkiego przypadku kawał chama z niego. Brak serca w przypadku przekazanie rodzinie złych wiadomości o stanie zdrowia najbliższego członka rodziny.

dobry lekarz lecz mnie nie zachwycił . może to dla tego ze kiedyś byłem u na prawdę wspaniałego lekarza i teraz nie mam porównania

Z pomocy pana doktora skorzystałam tylko raz,ale ten jeden raz wystarczył, aby się do tego lekarza przekonać. WYjątkowo sympatyczny człowiek, a do tego rzeczowy,czyli ewenement w służbie zdrowia.Dzięki odpowiedniemu podejściu do pacjenta sprawia,że nawet wizyta w gabinecie chirurga ogólnego już nad zbyt nie stresuje.Gorąco polecam tego specjalistę.