lekarz Jerzy Marek

Chirurg stomatolog

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Fachowiec jakich malo. Zlote rece;) polecam;) naprawde godny polecenia. Szybko sprawnie i bez bolu. Pozdrawiam i zycze samych sukcesow w pracy

nie spotkałam się do tej pory z tak doskonałym fachowcem, a z kilkoma stomatologami już miałam kontakt. Pan doktor jest niesamowicie delikatnym i szybkim dentystą, podaje znieczulenie prawie bezboleśnie i tak precyzyjnie że usuwanie naprawdę nie boli a sam zabieg trwa szybciej niżbyśmy się tego spodziewali, w moim przypadku czwórka i piątka w ok. 3 minuty ( mogło być krócej ale w takich przypadkach czas jest pojęciem względnym). SERDECZNIE POLECAM każdemu potrzebującemu tego typu zabiegów zwłaszcza tym panicznie bojącym się gabinetów stomatologicznych (jak ja). Dziękuję Panie Doktorze!!! Alina Pawelec

Absolutny profesjonalizm. Polecam każdemu kto ma do usunięcia zęba - nawet najtrudniejsze przypadki. Pan Doktor jest świetnym fachowcem, a co więcej wysoka jakość usług ma przystępną cenę.

Stomatolog godny polecenia. Usunął mi złamaną, dolną ósemkę w przeciągu pięciu minut. Zero bólu, 100% profesjonalizmu. Super specjalista.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Bielsko-Biała"?

lek. dent.
Tomasz Skoczek

Jarosław Siluk

Silmed
Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec