lekarz Jerzy Marek

Chirurg stomatolog

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Fachowiec jakich malo. Zlote rece;) polecam;) naprawde godny polecenia. Szybko sprawnie i bez bolu. Pozdrawiam i zycze samych sukcesow w pracy

Absolutny profesjonalizm. Polecam każdemu kto ma do usunięcia zęba - nawet najtrudniejsze przypadki. Pan Doktor jest świetnym fachowcem, a co więcej wysoka jakość usług ma przystępną cenę.

Stomatolog godny polecenia. Usunął mi złamaną, dolną ósemkę w przeciągu pięciu minut. Zero bólu, 100% profesjonalizmu. Super specjalista.

Rewelacyjny lekarz, specjalista, a przede wszystkim miły i uprzejmy człowiek ! Moja ósemka została wyrwana bezboleśnie . Jestem bardzo zadowolona z wizyty i szczerze polecam wszystkim :-)

Weszłam do gabinetu, by umówić z Panem Doktorem termin wyrwania ósemki. Po 5 minutach wyszłam bez niej. Poszło szybko i sprawnie. Nie miałam czasu się bać. Polecam.

Pan doktor w przeciągu pięciu minut usunął mi górną ósemkę.jestem bardzo zadowolony z wizyty i bardzo profesjonalnego podejścia do pacjenta.

Polecam z całym przekonaniem, doktor ma złote ręce,świetnie sobie radzi z najtrudniejszymi przypadkami, robi to bezboleśnie. Ma po prostu talent!

Wspaniały, bardzo kompetentny lekarz. W sposób niemal bezbolesny radzi sobie z usuwaniem bardzo skomplikowanych splecionych ze sobą korzeni. Miałem już dwa takie problemy z ósemkami, które wbijały się poziomo do siódemek. Moje córki także kożystały już z zabiegów u pana doktora i także były bardzo zadowolone. Gorąco polecam. Henryk Mach