lekarz Jerzy Marek

Chirurg stomatolog

nie spotkałam się do tej pory z tak doskonałym fachowcem, a z kilkoma stomatologami już miałam kontakt. Pan doktor jest niesamowicie delikatnym i szybkim dentystą, podaje znieczulenie prawie bezboleśnie i tak precyzyjnie że usuwanie naprawdę nie boli a sam zabieg trwa szybciej niżbyśmy się tego spodziewali, w moim przypadku czwórka i piątka w ok. 3 minuty ( mogło być krócej ale w takich przypadkach czas jest pojęciem względnym). SERDECZNIE POLECAM każdemu potrzebującemu tego typu zabiegów zwłaszcza tym panicznie bojącym się gabinetów stomatologicznych (jak ja). Dziękuję Panie Doktorze!!! Alina Pawelec

Fachowiec jakich malo. Zlote rece;) polecam;) naprawde godny polecenia. Szybko sprawnie i bez bolu. Pozdrawiam i zycze samych sukcesow w pracy

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Rewelacyjny lekarz, specjalista, a przede wszystkim miły i uprzejmy człowiek ! Moja ósemka została wyrwana bezboleśnie . Jestem bardzo zadowolona z wizyty i szczerze polecam wszystkim :-)

Absolutny profesjonalizm. Polecam każdemu kto ma do usunięcia zęba - nawet najtrudniejsze przypadki. Pan Doktor jest świetnym fachowcem, a co więcej wysoka jakość usług ma przystępną cenę.

Weszłam do gabinetu, by umówić z Panem Doktorem termin wyrwania ósemki. Po 5 minutach wyszłam bez niej. Poszło szybko i sprawnie. Nie miałam czasu się bać. Polecam.

Stomatolog godny polecenia. Usunął mi złamaną, dolną ósemkę w przeciągu pięciu minut. Zero bólu, 100% profesjonalizmu. Super specjalista.

Wspaniały, bardzo kompetentny lekarz. W sposób niemal bezbolesny radzi sobie z usuwaniem bardzo skomplikowanych splecionych ze sobą korzeni. Miałem już dwa takie problemy z ósemkami, które wbijały się poziomo do siódemek. Moje córki także kożystały już z zabiegów u pana doktora i także były bardzo zadowolone. Gorąco polecam. Henryk Mach

Pan doktor w przeciągu pięciu minut usunął mi górną ósemkę.jestem bardzo zadowolony z wizyty i bardzo profesjonalnego podejścia do pacjenta.

Polecam z całym przekonaniem, doktor ma złote ręce,świetnie sobie radzi z najtrudniejszymi przypadkami, robi to bezboleśnie. Ma po prostu talent!