prof. dr hab. n. med. Jerzy Margasiński

Kardiolog

Byłam na wizycie u profesora, wspaniały lekarz, prosty sposób tłumaczenia mojej choroby zastawki, co ważne łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, jest serdeczny i kompetentny, dla mnie to istotne, że kiedy nie potrafiłam wstać z uwagi na swoje inne problemy z kręgosłupem, pomógł mi wstać, taki gest, dużo mówiący o człowieku, zresztą jest na oddziale w klinice taki sam jak w swoim gabinecie. Oby coraz więcej takich lekarzy. Panie Profesorze, dziękuję za wszelką pomoc i poświęcenie się pacjentom. Życzę Panu zdrowia i siły do wykonywania niełatwego zawodu. Maria Włoczyk-Nowicka.

Prof. bardzo zajęty człowiek, ale jest na wizycie tylko zainteresowany pacjentem, skupiony, zadaje duzo pytan pacjentowi. Poprzednio nikt tak rzeczowo nie podszedł do mojej choroby. Dobrze dobrał mi leki. Jestem już ponad rok pod jego kontrolą. Jestem zadowolona. Minusem jest zbyt długi czas oczekiwania na wizytę i średnio miła pielęgniarka przy rejestracji.