lekarz Jerzy Matyskiewicz

Internista

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

DRAMAT - nie polecam!! Znam Pana doktora z przychodni NFZ. Każdego pacjenta traktuje z góry (moją opinię może podzielić także moja mama, tata, sąsiadka oraz znajoma). Lekarz o wątpliwych kompetencjach, nie zna podstawowych nazw leków, ciągle sprawdza wszystko w książkach, ponadto nie idzie na rękę pacjentowi i nie sili się nawet na jakąkolwiek chęć pomocy. Oczywisty brak powołania do zawodu, trzyma się sztywnych przepisów i regulaminów zamiast pomóc człowiekowi w chorobie, cierpieniu. Totalny brak empatii, a co więcej brak kultury osobistej. Dr Matyskiewicz jest wręcz opryskliwy i traktuje pacjenta jak ...

DRAMAT - nie polecam!! Znam Pana doktora z przychodni NFZ. Każdego pacjenta traktuje z góry (moją opinię może podzielić także moja mama, tata, sąsiadka oraz znajoma). Lekarz o wątpliwych kompetencjach, nie zna podstawowych nazw leków, ciągle sprawdza wszystko w książkach, ponadto nie idzie na rękę pacjentowi i nie sili się nawet na jakąkolwiek chęć pomocy.
Oczywisty brak powołania do zawodu, trzyma się sztywnych przepisów i regulaminów zamiast pomóc człowiekowi w chorobie, cierpieniu. Totalny brak empatii, a co więcej brak kultury osobistej. Dr Matyskiewicz jest wręcz opryskliwy i traktuje pacjenta jak gorszy gatunek. Nic tu nie pomoże dobra prezencja i ubranie pana doktora.
Ten internista ma najmniej pacjentów w naszej przychodni, a przyznam, że kolejki wystają już od godz.7 przed budynkiem, także chorych nie brakuje. Nigdy już do niego nie pójdę. Nikomu nie polecam.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat