lekarz Jerzy Matyskiewicz

DRAMAT - nie polecam!! Znam Pana doktora z przychodni NFZ. Każdego pacjenta traktuje z góry (moją opinię może podzielić także moja mama, tata, sąsiadka oraz znajoma). Lekarz o wątpliwych kompetencjach, nie zna podstawowych nazw leków, ciągle sprawdza wszystko w książkach, ponadto nie idzie na rękę pacjentowi i nie sili się nawet na jakąkolwiek chęć pomocy. Oczywisty brak powołania do zawodu, trzyma się sztywnych przepisów i regulaminów zamiast pomóc człowiekowi w chorobie, cierpieniu. Totalny brak empatii, a co więcej brak kultury osobistej. Dr Matyskiewicz jest wręcz opryskliwy i traktuje pacjenta jak ...

Oczywisty brak powołania do zawodu, trzyma się sztywnych przepisów i regulaminów zamiast pomóc człowiekowi w chorobie, cierpieniu. Totalny brak empatii, a co więcej brak kultury osobistej. Dr Matyskiewicz jest wręcz opryskliwy i traktuje pacjenta jak gorszy gatunek. Nic tu nie pomoże dobra prezencja i ubranie pana doktora.
Ten internista ma najmniej pacjentów w naszej przychodni, a przyznam, że kolejki wystają już od godz.7 przed budynkiem, także chorych nie brakuje. Nigdy już do niego nie pójdę. Nikomu nie polecam.