Jestem zachwycona. Wizyta w poradni proktologicznej, zwłaszcza pierwsza i dla tak stosunkowo młodej jak ja osoby jest nieprzyjemna i stresująca. Jednak pan doktor ujął mnie swoją życzliwością, taktem i spokojem. Delikatnie zbadał. Dokładnie wytłumaczył istotę problemu, rozpisał leczenie -analizując potem zalecone preparaty zobaczyłam, jak kompleksowo podszedł do mojego schorzenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Witam. Mam pytanie czy ktoś miał wycinane hemoroidy przez doktora Jerzego Medyńskiego?Chcę zaznaczyć ze mam hemoroidy wewnętrzne 3 stopia. Dziękuję za odpowiedz

Dziękuję za odpowiedz

Super specjalista wspaniały lekarz kompetentny nawet pożartować można.Bardzo bardzo polecam chorym tego lekarza a po mojej przepuklinie operowanej 3 lata temu nie ma w ogóle śladu /chociaż była wcale nie taka mała/ rleszek

3 lata temu nie ma w ogóle śladu /chociaż była wcale nie taka mała/
rleszek

Wypełniając tę ankietę nie miałam najmniejszego problemu z tym jaką odpowiedź zaznaczyć - oczywiście we wszystkich przypadkach ZDECYDOWANIE "TAK"!

SUPER LEKARZ. Zna się na tym co robi.W moim przypadku po usunięciu tarczycy na drugi dzień byłam już w domu.

Znakomity fachowiec chirurg-proktolog, przyjmuje w gabinecie prywatnym ale pracuje też we wrocławskiej klinice o profilu m.in. proktologicznym! Gorąco polecam!!!