lekarz Jerzy Michajłow

Ortopeda, USG

Wiedzę lekarza oceniam wysoko. Niestety, nie ma podejścia do małych dzieci. Dziecko nam po prostu płakało i nie dało się badać, więc lekarz prawie że odmówił badania, sugerował pójść do jakiegoś psychologa dziecięcego, skoro dziecko tak głośno płacze... makabra.

solidny, rzetelny. Może nie jest mistrzem w obchodzeniu się z maleństwem, ale na pewno nie rzucał moją córką jak workiem ziemniaków, podczas badania USG delikatnie, acz sprawnie obracał córkę na boki. Fakt, wizyta trwała bardzo krótko (jakieś 10 minut) i był 15-minutowy poślizg, ale wszystko wytłumaczył, pokazał jak mam córkę prawidłowo nosić. Rewelacji nie ma, ale mnie wystarczył.

Wizyta miała miejsce w marcu-kwietniu 2012 roku.U Naszego dziecka pan doktor przy pierwszej wizycie w 2011 rozpoznał koślawość kolan,zalecil wówczas obuwie ortopedyczne.Przy powtórnej wizycie,ponownie zalecone zostało kupienie obuwia ortopedycznego wraz z podyższeniem od strony wew. buta.To co nie przypadło Nam do gustu to to,że przy drugiej wizycie nie usłyszeliśmy nic na temat zmian i postepów leczenia, a jedynie wysłuchaliśmy dokładnie tej samej regułki z pierwszej wizyty.Dodatkowo jeszcze pan dr.usiłował polecić swojego szwagra-szewca,który wykonałby "nie drogo" zalecone wcześniej podbicie w butach.

To najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Bardzo pomógł mojej córce, która miał ograniczone odwodzenie w stawach biodrowych, a potem postawił "na oko" trafną diagnozę RZS i skierował do odpowiednich specjalistów. Zaoszczędził mojej córce cierpienia, a mnie błąkania się po lekarzach.

Poszukam innego, ponieważ czas się skończył i paru pytań nie zdążyliśmy zadać.

Poszukam innego, ponieważ czas się skończył i paru pytań nie zdążyliśmy zadać.

Jestem zadowolona z lekarza ,też został mi polecony.Mam wcześniaka i były problemy z bioderkami i stópkami ,teraz jest ok.Polecam.mamuśka.