dr n. med. Jerzy Michalak

Urolog

Zdecydowanie polecam. Od kilku lat jestem pod jego opieką. Strasznie zabiegany człowiek(dyżury, pacjenci, operacje, zastanawiam się, kiedy śpi ;P ), ale zawsze znajdzie dla każdego czas, dosłownie dla każdego. Był jedyną osobą, która żywo zainteresowała się moim przypadkiem :"wodonercze lewej nerki" i jedyną, która zdecydowała się podjąć plastyki tej nerki (nerka nadawała się do usunięcia jednym słowem (15% względna funkcja), ale stwierdził że młody wiek (24 lata) może jeszcze wiele zdziałać :)). Jestem mu do dzisiaj bardzo wdzięczny (stan nerki poprawia się powoli ale widocznie). Także jeszcze raz polecam.

Bardzo kompetentny jako specjalista.Leczenie trwało dość szybko a co najważniejsze leki i metody leczenia które zlecił lekarz były w przestępnej cenie. Godny polecenia fachowiec!

Godny polecenia fachowiec!

To mój ulubiony lekarz. Zna się na tym co robi, miły uprzejmy do tego fantastyczny jako człowiek. Polecam