dr hab. n. med. Jerzy Mielnik

Bardzo dziwne co do poprzedniego wpisu. Ja miałam sytuację dokładnie odwrotną!. Lekarze na Klinicznej chcieli mi usuwać macicę i to już "już jutro". Skonsultowałam to właśnie u dr Mielnika, a on wyśmiał tychże lekarzy i zalecił wstrzymać się od operacji.Chodzę regularnie do Niego na wizyty i co? Miałam mięśniaki a tu po pewnym czasie mięśniaki się wchłonęły, problemy zostały wyleczone i nie ma potrzeby żadnej operacji. A gdybym tak posłuchała "wszechwiedzących" -wg Pani poprzedniej-lekarzy z Klinicznej byłabym już bez macicy. Nota bene - wielu lekarzy z tego szpitala to proszę Pani uczniowie właśnie prof.Mielnika. A to, że profesor opowiada w trakcie wizyty rzeczy niezwiązane z Pani problemem to tylko dla rozluźnienia pacjenta bo to nie ma wpływu na rzetelność Jego pracy. Przynajmniej w moim wypadku o pierdołach rozmawiam z profesorem po wszystkich badaniach i uzyskaniu informacji na mój temat. Polecam profesora w 100%. Pomógł mojej mamie (żyje a rokowania były średnie), w momencie kiedy ja miałam problemy i mój ginekolog okazał się mało pomocny szybko poleciałam do profesora, który pomógł mi zlikwidować moje problemy. Teraz wprowadzam do profesora również moją córkę.

Daleko od tego lekarza to jedyna recepta na zdrowie. Profesora znam od 20 lat i tylko potrafił opowiadać o córce i innych mniej ważnych tematach nie dotyczących mnie i moich dolegliwości.Też chciał mi usunąć macicę ,zresztą na Klinicznej lekarze ze śmiechem o nim mówili"co chce usunąć macicę?.Był młodszy a teraz to lepiej omijać i to dużym łukiem.Dobrze że wyżarł go ze stołka Emetich to się skończylo. A na hormonach to się kompletnie nie zna, też mi zaaplikował "modny hormon", bo akurat firma farmaceutyczna przyszła z ofertą i mało nie przewiozłam się na drugi świat(dostałam zapaści) Oj dużo bym mogla opowiedzieć...ale szkoda nerwów tylko dobra rada omijać!!!!!!

Nie polecam ,profesor rozbił moje hormony dokumentie ,podając mi je bez zadnych wcześniejszych badań.Efekt jest taki,że trzeci miesiac krwawię bez przerwy pomimo łyżeczkowania 6 tyg.temu,teraz inny oczywiście lekarz w takim stanie proponuje usunięcie macicy.Myślę ,ze gdyby nie te zaburzenia hormonalne po podaniu nieodpowiednich leków egzystowałabym sobie z mięśniakami dalej,byłyby ale nie rosły i nie bolały.Teraz bolą i urosły o 2 cm.przez miesiac.Same kobietki oceńcie czy warto?Może Pana Profesora zjadł profesjonalizm ,moze wiek ,nie będę sie tym juz teraz przejmować.Jak same widzicie dla mnie jest juz za póżno.

lekarz mily i sympatyczny uśmiechnięty lecz nie idzie to w parze z wiedzą ponieważ tabletki jakie dostałam zniszczyly mi zoładek.

Wspaniały specjalista, pełen profesjonalizm, najlepszy, lekarz z powołania.

Wspaniały specjalista, pełen profesjonalizm, najlepszy, lekarz z powołania.

Profesorze jesteś wspaniały życzę dużo zdrowia

Profesorze jesteś wspaniały życzę dużo zdrowia

doktor godny zaufania na nim zawsze mozna polegac zawsze pomoze dziekuje doktorze z calego serca

DZIĘKI PROFESOROWI JERZEMU MIELNIK ŻYJE!!!!!!!!

DZIĘKI PROFESOROWI JERZEMU MIELNIK ŻYJE!!!!!!!!

Wybitny lekarz humanista, z ogromnym doświadczeniem - POLECAM!!!

Wybitny lekarz humanista, z ogromnym doświadczeniem - POLECAM!!!

najlepszy z najlepszych, godny stuprocentowego zaufania

najlepszy z najlepszych, godny stuprocentowego zaufania