lekarz Jerzy Mikołajczak

Neurolog

Kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Poświęca dużo czasu pacjentowi.

jako pacjent oddziału którego Ordynatorem był dr Mikołajczak Jerzy ,zostałem przetransportowany karetką szpitalną do W-wy celem konsultacji po zabiegu neurochirurgicznym.Kiedy wróciłem wieczorem tego samego dnia po konsultacji z W-wy,już NIE BYŁEM pacjentem Jego oddziału ,gdyż wypisał mnie zaocznie Pan dr bez wcześniejszego powiadomienia. Cóż tu jeszcze komentować !!!

Bardzo dobry i konkretny specjalista. Nie będę przytaczać historii swojej choroby, ale mogę powiedzieć, że ufam mu w 100%.