dr n. med. Jerzy Mirosław Jaworski

Ortopeda

Byłam tzw ."trudnym przypadkiem". Odwiedziłam kilku małopolskich specjalistów, ale nikt nie chciał podjąć się kontynuacji leczenia po tym, jak w krakowskim szpitalu im. Rydygiera zostawiono mnie w wieku 53 lat z wiszącym biodrem, na wózku inwalidzkim i zrezygnowano z dalszego leczenia. W Piekarach Śl. wyznaczono mi pierwszą wizytę dopiero za rok! Tylko dr Jerzy Mirosław Jaworski "podjął rękawicę"! Dzięki Niemu, Jego wiedzy i umiejętnościom - chodzę! Zadzwoniłam do Pana Doktora do Krakowskiego Centrum Rehabilitacji. W czasie rozmowy wyznaczył wizytę w Poradni, przyjął mnie bez problemu, potwierdził, że mój przypadek jest skomplikowany, ale nie beznadziejny.Przepisał leki wzmacniające kości, zlecił badanie TK.W tym samym dniu zapisano mnie do kolejki na zabieg.W czasie moich wizyt w Poradni Pan dr Jaworski ZAWSZE był miły i uprzejmy, dokładnie wyjaśnił mi jak zamierza naprawić mój zrujnowany staw biodrowy, jakie są możliwe zagrożenia i komplikacje w czasie zabiegu. NIE komentował i NIE krytykował dotychczasowego leczenia. Po raz pierwszy od dwóch lat czułam, że Lekarz widzi we mnie człowieka, że chce mi pomóc( a mam już za sobą 9 operacji stawów biodrowych, w tym trzy w ostatnich 3 latach). Pan dr Jaworski po mistrzowsku wykonał operację, w dodatku pionierską w Małopolsce!! W czasie rekonwalescencji wspierał nie tylko mnie, ale i pozostałych pacjentów. Dla każdego miał uśmiech i miłe słowa. Dziękuję z całego serca PANIE DOKTORZE!!! ( O tym, że leczenie NIE kosztowało mnie ani grosza aż wstyd w tym miejscu pisać!) Jeśli szukasz dla siebie ratunku, tak jak ja, POLECAM dra. JERZEGO MIROSŁAWA JAWORSKIEGO z Krakowskiego Centrum Rehabilitacji!

Jesli konieczna operacją biodra to tylko u mistrza dr Jaworskiego!!! Wszystkim bojącym się, niepewnym polecam!!!sam miałem te przymioty i dzięki Doktorowi koszmar przerodził się fajna "przygodę". Jestem miesiąc po bioderku i już śmigam😁 dziękuję Doktorze

Świetny fachowiec i czlowiek na poziomie, budzi zaufanie u pacjenta, operację biodra przeprowadził i pacjentka czuje się super pomimo podeszłego wieku, polecam z całego serca tego lekarza, rzadko się zdarza fachowość i empatia razem.

Pan doktor Jaworski jest świetnym specjalistą, ze wspaniałym podejściem do pacjenta.Tłumaczy istotę choroby i sposób jej leczenia w bardzo przystępny sposób, rzetelny, konkretny i miły. Operacja mojego stawu biodrowego ( endoproteza) przeprowadzona przez doktora szybki i sprawnie, wspaniale dobrana proteza, teraz szybko wracam do zdrowia. Jestem wdzięczna panu doktorowi i polecam go wszystkim!

Cóż kombinować . Znakomity fachowiec! Z racji chociażby wieku mam szereg problemów ortopedycznych a dr. Jaworski i w pionie i na powierzchni. Jest człowiekiem bardzo kulturalnym c.o ma wielkie znaczenie w leczeniu

To jeden z niewielu lekarzy pracujący z takim oddaniem. 100 lat w zdrowiu Panie Doktorze, duzo osób na tym skorzysta. Całym sercem polecam Dr. Jaworskiego Drzewiecka Elzbieta

To jeden z niewielu lekarzy pracujący z takim oddaniem.
100 lat w zdrowiu Panie Doktorze, duzo osób na tym skorzysta.
Całym sercem polecam Dr. Jaworskiego
Drzewiecka Elzbieta

Świetny lekarz, kulturalny człowiek!! Dzięki za wszystko, Panie Doktorze!! Mój synek, dzięki Panu wrócił do szkoły i do treningów. Dzięki Panu nasze życie powróciło do normalności. Przywrócił nam Pan wiarę w lepsze jutro i w drugiego człowieka. Szkoda tylko, że na tym portalu wpisują się chamy, które nie doiceniają Pana. Ale ich zawsze można, a nawet powinno się ignorować. Pozdrawiam w imieniu całej naszej rodziny. A nasz synek, ciągle o Panu mówi i pyta nas, kiedy znów pójdziemy na wizytę lekarską do Pana. W każdym razie, już chodzi sam, trenuje i chodzi do szkoły. Jesteśmy Pana dłużnikami i na zawsze wdzięczni. Pozdrawiamy Pana z wielką serdecznością.

Dr n.med. Jerzy Jaworski jest znakomitym specjalistą z powołania. Jest świetnym chirurgiem i ortopedą z doskonałym doświadczeniem zawodowym. Przeprowadził operację amputacji nogi osoby z mojej rodziny przeszło 20 lat temu(innej możliwości nie było). Bez komplikacji, bez problemów. Nigdy nie usłyszałam ja ani członkowie mojej rodziny o ,,dodatkowych kosztach''. Sama korzystam z leczenia Pana doktora. Polecam bo jestem pewna ,że nic mi nie grozi.

Ja także Panu dziękuję, Panie Doktorze! Należę do tych trudnych pacjentów z chorobą współistniejącą - onkologiczną. Dzięki Doktorowi Jaworskiemu powoli dochodzę do zdrowia. Trudna operacja, którą Doktor wykonał genialnie, spowodowała, że rak jakby się cofał, noga już nie boli, a mnie znów chce się żyć!! Powoli, ale wciąż wraca radość życia i nadzieja. To zasługa Doktora Jaworskiego. Dlatego ja też się przyłączam do podziękowań Doktorowi i do słów polecenia Doktora. Jest wspaniały. I nic mnie to nie kosztowało. Wszystko na NFZ.

KAMELEON !!! W zasadzie wystarczyłoby na określenie tej osobowości. Wyrządził mnie i mojej rodzinie ogromną krzywdę skazując na wegetację. Swoim b. pobieżnym badaniem (7min.), brakiem możliwości obejrzenia jakiegokolwiek zdjęcia (brak komputera) uzdrowił mnie. Już od kilku lat jestem niepełnosprawny i po ostatnim orzeczeniu już do końca życia. Pan doktor stwierdził, że wszystko jest ok! Badania TK,MRI,RTG nie miały dla niego żadnego znaczenia. Jestem załamany psychicznie. Nikt nie chce mnie zatrudnić. Choroba uniemożliwia mi jakąkolwiek pracę. PANIE DOKTORZE !!! PROSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ KILKA RAZY,ZANIM WYDA PAN KOLEJNE KRZYWDZĄCE KOGOŚ NA CAŁE ŻYCIE ORZECZENIE. Tu chodzi o ludzkie życie.
Mnie i moją żonę ma Pan na swoim sumieniu. Czym sobie zasłużyłem na takie potraktowanie. Ma Pan w swoich rękach potężne narzędzie (orzecznictwo), którym nie można szastać .
Pomimo mojej krzywdy życzę Panu i Pana bliskim dużo zdrowia i szczęścia w dalszym życiu.