dr n. med. Jerzy Mirosław Jaworski

Ten ranking dotyczy tylko i wyłącznie tego, jakim jest lekarzem, chirurgiem i czy umie leczyć czy operować. A nie tego, jakim jest orzecznikiem. Dr Jaworski jest chirurgiem, któremu bez obaw powierzę życie i zdrowie swoje i swoich bliskich. Bardzo mi pomógł świetnie przeprowadzoną operacją. I bardzo polecam go wszystkim, którzy mają problemy ortopedyczne.

KAMELEON !!! W zasadzie wystarczyłoby na określenie tej osobowości. Wyrządził mnie i mojej rodzinie ogromną krzywdę skazując na wegetację. Swoim b. pobieżnym badaniem (7min.), brakiem możliwości obejrzenia jakiegokolwiek zdjęcia (brak komputera) uzdrowił mnie. Już od kilku lat jestem niepełnosprawny i po ostatnim orzeczeniu już do końca życia. Pan doktor stwierdził, że wszystko jest ok! Badania TK,MRI,RTG nie miały dla niego żadnego znaczenia. Jestem załamany psychicznie. Nikt nie chce mnie zatrudnić. Choroba uniemożliwia mi jakąkolwiek pracę. PANIE DOKTORZE !!! PROSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ KILKA RAZY,ZANIM WYDA PAN KOLEJNE KRZYWDZĄCE KOGOŚ NA CAŁE ŻYCIE ORZECZENIE. Tu chodzi o ludzkie życie.
Mnie i moją żonę ma Pan na swoim sumieniu. Czym sobie zasłużyłem na takie potraktowanie. Ma Pan w swoich rękach potężne narzędzie (orzecznictwo), którym nie można szastać .
Pomimo mojej krzywdy życzę Panu i Pana bliskim dużo zdrowia i szczęścia w dalszym życiu.

Ja także Panu dziękuję, Panie Doktorze! Należę do tych trudnych pacjentów z chorobą współistniejącą - onkologiczną. Dzięki Doktorowi Jaworskiemu powoli dochodzę do zdrowia. Trudna operacja, którą Doktor wykonał genialnie, spowodowała, że rak jakby się cofał, noga już nie boli, a mnie znów chce się żyć!! Powoli, ale wciąż wraca radość życia i nadzieja. To zasługa Doktora Jaworskiego. Dlatego ja też się przyłączam do podziękowań Doktorowi i do słów polecenia Doktora. Jest wspaniały. I nic mnie to nie kosztowało. Wszystko na NFZ.

Bardzo dobry lekarz. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc i wyleczenie mnie z uciążliwego bólu stawu biodrowego. Dziękuję za mistrzowsko przeprowadzoną operację wstawienia endoprotezy. Wszystkim bardzo polecam Doktora Jaworskiego.

Byłam tzw ."trudnym przypadkiem". Odwiedziłam kilku małopolskich specjalistów, ale nikt nie chciał podjąć się kontynuacji leczenia po tym, jak w krakowskim szpitalu im. Rydygiera zostawiono mnie w wieku 53 lat z wiszącym biodrem, na wózku inwalidzkim i zrezygnowano z dalszego leczenia. W Piekarach Śl. wyznaczono mi pierwszą wizytę dopiero za rok! Tylko dr Jerzy Mirosław Jaworski "podjął rękawicę"! Dzięki Niemu, Jego wiedzy i umiejętnościom - chodzę! Zadzwoniłam do Pana Doktora do Krakowskiego Centrum Rehabilitacji. W czasie rozmowy wyznaczył wizytę w Poradni, przyjął mnie bez problemu, potwierdził, że mój przypadek jest skomplikowany, ale nie beznadziejny.Przepisał leki wzmacniające kości, zlecił badanie TK.W tym samym dniu zapisano mnie do kolejki na zabieg.W czasie moich wizyt w Poradni Pan dr Jaworski ZAWSZE był miły i uprzejmy, dokładnie wyjaśnił mi jak zamierza naprawić mój zrujnowany staw biodrowy, jakie są możliwe zagrożenia i komplikacje w czasie zabiegu. NIE komentował i NIE krytykował dotychczasowego leczenia. Po raz pierwszy od dwóch lat czułam, że Lekarz widzi we mnie człowieka, że chce mi pomóc( a mam już za sobą 9 operacji stawów biodrowych, w tym trzy w ostatnich 3 latach). Pan dr Jaworski po mistrzowsku wykonał operację, w dodatku pionierską w Małopolsce!! W czasie rekonwalescencji wspierał nie tylko mnie, ale i pozostałych pacjentów. Dla każdego miał uśmiech i miłe słowa. Dziękuję z całego serca PANIE DOKTORZE!!! ( O tym, że leczenie NIE kosztowało mnie ani grosza aż wstyd w tym miejscu pisać!) Jeśli szukasz dla siebie ratunku, tak jak ja, POLECAM dra. JERZEGO MIROSŁAWA JAWORSKIEGO z Krakowskiego Centrum Rehabilitacji!

Panie Doktorze. Bardzo dziękuję! Jak czytam te komentarze to mi się niedobrze robi. Trafiłem wraz z moją żoną do dr Jaworskiego ok rok temu. Żona jest po operacji nogi, czuje się super, ja po operacji biodra REWELACJA i czekamy na dalsze poprawki w innych "specjalistach". Ile daliśmy "w łapę" ? NIC!!!! Doktor nie dostał od nas ani 1 zł i nigdy nic nie zasugerował,a kontakt w Nim zarówno prze komórkę czy email całkowicie bezproblemowy. GORĄCO POLECAM i jeszcze raz dziękuję.

Świetny lekarz, kulturalny człowiek!! Dzięki za wszystko, Panie Doktorze!! Mój synek, dzięki Panu wrócił do szkoły i do treningów. Dzięki Panu nasze życie powróciło do normalności. Przywrócił nam Pan wiarę w lepsze jutro i w drugiego człowieka. Szkoda tylko, że na tym portalu wpisują się chamy, które nie doiceniają Pana. Ale ich zawsze można, a nawet powinno się ignorować. Pozdrawiam w imieniu całej naszej rodziny. A nasz synek, ciągle o Panu mówi i pyta nas, kiedy znów pójdziemy na wizytę lekarską do Pana. W każdym razie, już chodzi sam, trenuje i chodzi do szkoły. Jesteśmy Pana dłużnikami i na zawsze wdzięczni. Pozdrawiamy Pana z wielką serdecznością.

Zgadzam sie z poprzednikiem,niestety.Prtakcjonalny,z wymuszonum poczuciem humoru.Ma o sobie bardzo dobre zdanie a o kolegach po fachu?No coz,zle sie slucha o tym ze ktos mnie zpartaczyl,nawet jesli to prawda.Wyszlam przygnebiona i zniesmaczona.

dostepnosc przez kase i z2 letnim oczekiwaniem na zabieg.

dostepnosc przez kase i z2 letnim oczekiwaniem na zabieg.

Czytając inne opinie dochodzę do wnioski,że to człowiek o dwóch twarzach. Inny za "kasę", inny jako orzecznik (w sumie tez za kasę).Inteligentny manipulator. Potrafi tak zmanipulować fakty, aby były przeciwko pacjentowi. Gdzie tu moralność ! Gdzie przyzwoitość. Materialista. Przykre to, bo dotyka ludzi naprawdę chorych. Może dobry fachowiec (nie miałam okazji sie przekonać),ale jako orzecznik napewno nie.