dr n. med. Jerzy Mirosław Jaworski

Ja jestem po operacji staWU BIODROWEGO w 2008 r. I 2009 juz zdobywałam Kościelec !Wspaniały lekarz!! Dzięki!! Nie dałam 1 tówki!!!wszystko na NFZ!!.

oby było więcej takich lekarzy,nie sztuka wysłać kogoś na operację, nie mówiąc o ewentualnych konsekwencjach,ten przekonał mnie, że jeszcze nie pora chociaż dwóch innych lekarzy twierdziło inaczej

Najlepszy lekarz w Małopolsce???? NIE!!!! Najlepszy lekarz w POLSCE!!!! Ortopeda w prawdziwego zdarzenia!!! Mam sztuczne biodro od lutego 2011r. i gdybym nie doktor Jaworski to nadal byłbym kaleką... Panie doktorze DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!!!! D.P

Po tulaniu sie po lekarzach w koncu natrafilem na tego doktora jako ostatnia deska ratunku. podchodzilem sceptycznie. a jednak. zastosowane leczenie farmakologiczne i lekka rehabilitacja sprawila cuda. wiec moze przypadek wczesniejszy opiniujacy negatywnie doktora byl rzeczywiscie przypadkiem, ale ja zdecydowanie polecam jego jako fachowca. na dodatek bardzo uprzejmy i wyrozumialy. szkoda tylko ze tak ciezko jest sie do niego dostac na wizyte. pozdrawiam i polecam

pozdrawiam i polecam

Wybitny lekarz! Dzięki niemu mój syn uniknął 2 poważnych operacji kręgosłupa. Cieszy sie świetnym zdrowiem,może uprawiać sport wyczynowo. Ufam mu bezgranicznie.Jest na kazde zawołanie.Wspaniały lekarz z prawdziwego zdarzenia i CZŁOWIEK o wysokiej kulturze osobistej. Rzadko sie takich spotyka.

Wybitny lekarz!
Dzięki niemu mój syn uniknął 2 poważnych operacji kręgosłupa.
Cieszy sie świetnym zdrowiem,może uprawiać sport wyczynowo.
Rzadko sie takich spotyka.

Pan doktor po 5 minutach wizyty - na podstawie zdjecia RTG kregosłupa - zasugerował, ze konieczna bedzie wkrotce operacja (dreczyły mnie nieustajace, trwajace ponad 2 lata bole kregosłupa). Na moja sugestę, zeby najpierw zastosować rehabilitację, powiedział ze być może a tymczasem przepisał mi środki przeciwbólowe. Kazal przyjśc za 2 tygodnie (nie wiem po co?). To było 2 lata temu. Dzisiaj na skutek rehabilitacji, którą przeprowadzła młoda rehabilitantka (niestety wybrałam ją śledząc fora internetowe - a nie z polecenia lekarza) pozostało mi tylko wspomienie o bólach kregosłupa. GDYBYM ZAUFAŁA DOKTOROWI - ...

To było 2 lata temu. Dzisiaj na skutek rehabilitacji, którą przeprowadzła młoda rehabilitantka (niestety wybrałam ją śledząc fora internetowe - a nie z polecenia lekarza) pozostało mi tylko wspomienie o bólach kregosłupa. GDYBYM ZAUFAŁA DOKTOROWI - DZISIAJ PEWNIE BYŁABYM PO NIEPOTRZEBNEJ OPERACJI KREGOSŁUPA.POZDRAWIAM. Dorota

doktor jaworski to wspaniały lekarz i człowiek gdyby nie on to od piętnastu lat miałabym sztywną nogę w skutek wypadku samoshodowego do dzisiaj chodzę jestem mu wdzięczna szkoda że takich lekarzy jak doktor jaworski którzy mają uśmiech czas i wyrozumiałość dla pacjęta jest bardzo mało pacjętka grażyna z jaworzna

To naprawdę wybitny lekarz i doskonały chirurg. Cenię Go za rzetelność, niezawodność i profesjonalizm. Jego talent zawodowy i zaangażowanie w pracę sprawia, że poziom świadczonych przez Niego usług medycznych jest bardzo wysoki. Wobec pacjentów okazuje empatię, każdego traktuje ndywidualnie i holistycznie. Posiada wysoką kulturę osobistą oraz wysokiej klasy etykę zawodową. Jest wiarygodny i zasługuje na wielkie uznanie i zaufanie. Gorąco polecam Pana Doktora. :)

lekarz godny polecenia, rzetelny, konkretny,fachowiec w kazdym calu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak on to mielibyśmy naprawdę zdrowe i zadowolone ze służby zdrowia społeczeństwo