dr n. med. Jerzy Mirosław Jaworski

Pan doktor przeprowadził u mnie zabieg endoprotezy stawu biodrowego.Wszystko przebiegło sprawnie i bezsstresowo.Jestem 2 miesiace po operacji i czuje sie bardzo dobrze.Juz chodzę bez kul od 3 tygodni.Prowadze samochód i wracam do normalnego zycia tyle ze bez bólu który towarzyszył mi od trzech lat .Dziękuję panie doktorze.

Jesli konieczna operacją biodra to tylko u mistrza dr Jaworskiego!!! Wszystkim bojącym się, niepewnym polecam!!!sam miałem te przymioty i dzięki Doktorowi koszmar przerodził się fajna "przygodę". Jestem miesiąc po bioderku i już śmigam😁 dziękuję Doktorze

Świetny fachowiec i czlowiek na poziomie, budzi zaufanie u pacjenta, operację biodra przeprowadził i pacjentka czuje się super pomimo podeszłego wieku, polecam z całego serca tego lekarza, rzadko się zdarza fachowość i empatia razem.

Pan doktor Jaworski jest świetnym specjalistą, ze wspaniałym podejściem do pacjenta.Tłumaczy istotę choroby i sposób jej leczenia w bardzo przystępny sposób, rzetelny, konkretny i miły. Operacja mojego stawu biodrowego ( endoproteza) przeprowadzona przez doktora szybki i sprawnie, wspaniale dobrana proteza, teraz szybko wracam do zdrowia. Jestem wdzięczna panu doktorowi i polecam go wszystkim!

Zostałam kaleka po operacji endoprotezy przeprowadzonej przez doktora Jaworskiego uszkodzony nerw kulszowy wisząca stopa niewyobrażalny ból dzięki za to co mi pan zrobił przekonałam się co to pana fachowość tak wynoszona pod niebiosa zostalam z tym sama bez żadnej pomocy i tyle.

To jeden z niewielu lekarzy pracujący z takim oddaniem. 100 lat w zdrowiu Panie Doktorze, duzo osób na tym skorzysta. Całym sercem polecam Dr. Jaworskiego Drzewiecka Elzbieta

To jeden z niewielu lekarzy pracujący z takim oddaniem.
100 lat w zdrowiu Panie Doktorze, duzo osób na tym skorzysta.
Całym sercem polecam Dr. Jaworskiego
Drzewiecka Elzbieta

Dr n.med. Jerzy Jaworski jest znakomitym specjalistą z powołania. Jest świetnym chirurgiem i ortopedą z doskonałym doświadczeniem zawodowym. Przeprowadził operację amputacji nogi osoby z mojej rodziny przeszło 20 lat temu(innej możliwości nie było). Bez komplikacji, bez problemów. Nigdy nie usłyszałam ja ani członkowie mojej rodziny o ,,dodatkowych kosztach''. Sama korzystam z leczenia Pana doktora. Polecam bo jestem pewna ,że nic mi nie grozi.

Dziękuję Panie Doktorze za wszystko, co Pan dla mnie zrobił! Uważam Pana za najlepszego chirurga na świecie! Polecam Pana wszystkim, kto potrzebuje pomocy ortopedy, chirurga. Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności.

Lekarz miły i kulturalny, ale za mało czasu poświęca pacjentowi. Wizyta prywatna powinna trwać nieco dłużej niż 7 minut... Cały czas przepisuje ten sam zestaw leków, mimo powracających dolegliwości. Oczekiwałam porady również na temat trybu życia, zalecanych i przeciwwskazanych w mojej dolegliwości aktywności fizycznych, natomiast pan dr zbył te pytania kilkoma mruknięciami i sama sobie musiałam udzielić odpowiedzi...