Od kiedy zaszłam w ciąże zapisałam się do doktora Morylowskiego. Jestem bardzo zadowolona z podejścia i wnikliwości podczas ciąży. Bardzo sympatyczny i miły. Z czystym sumieniem mogę polecać tego specjalistę, ponieważ z opini moich koleżanek, mój naprawdę się wyróżnia.

Jestem pacjentka od ponad 10 lat, chciałam napisać, ze dr Morylowski jest najlepszym ginekologiem. Jego kompetencje, podejscie do pacjentek, tłumaczenie choroby, ilosc poświęconego czasu, uprzejmość nie miesci się w skali. Jest lekarzem godnym polecenia. Doktor jest oddany swojej pracy. Każda pacjentka pod Jego opieką moze mu zaufać w 100% i poddać się opiece.

Najlepszy specjalista w Nowym Dworze Mazowieckim. Nie zaufać innemu lekarzowi, tylko doktor Morylowski! Iza

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Nowy Dwór Mazowiecki"?

dr
Piotr Króliński

Prywatna Przychodnia Lekarska "Życie"
Targowa 8

Jacek Szmyd