lekarz Jerzy Niemirowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu. Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu. Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach. Pan urolog jest uprzejmy, rzeczowo i konkretnie opisuje chorobę po czym przekonywająco proponuje sposób leczenia który uważa za najbardziej słuszny na danym etapie choroby. Byłem pod ...

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu.

Byłem pod wrażeniem pierwszej wizyty i myślałem, że to przypadek,
ale kolejne wizyty również miło mnie zaskoczyły.

Myślałem, że już nie ma lekarzy którzy traktują swój zawód z pasją.

tak 3-mać Panie doktorze