lekarz Jerzy Niewiadomski

Bardzo dobry lekarz, wyposażenie gabinetu na wysokim poziomie, miły, rzetelny, opanowany, polecam !!!

Bardzo miły i kultutralny lekarz.Dobrze tłumaczy. Poświęca dużo czasu pacjętowi.

Poszłam raz i raczej drugi nie pójdę - chciałam prowadzić ciążę u doktora Niewiadomskiego - 16 tydzień - nawet mnie nie zbadał, stwierdził, że przychodnia nie ma pieniędzy na badania, nawet nie dał mi skierowania na badanie moczu, a na informację, że mam bule w podbrzuszu stwierdził, że to nic nie znaczy. Ogólnie potraktował mnie per noga - jak ktoś lubi być pomiatany - zapraszam do tego lekarza !

przez 6 miesięcy ciąż przeprowadził jedno badanie usg, jedno badanie krwi i kilka badań moczu. zbagatelizował obniżenie się płodu i ból w podbrzuszu, inny lekarz stwierdził poważne zagrożenie i skierował na leczenie, DZIECKO PRAWIE SIĘ URODZIŁO W 6 MIESIĄCU!!! być może dr Niewiadomski jest dobrym lekarzem prywatnie, jak się odpowiednio zapłaci, Judymam nie jest

lekarz godny polecenia!chodziłam do pana Niewiadomskiego na USG - polecam!!!

lekarz godny polecenia!chodziłam do pana Niewiadomskiego na USG - polecam!!!

Najlepszy lekarz jaakiego znam!!!! Rzetelny, dokładny i bardzo mily. Do pacjenta nie podchodzi "SŁUZBOWO" a z sercem. Pozdrawiam

Lekarz godny polecenia. Dobry specjalista :)

Lekarz godny polecenia. Dobry specjalista :)

Bardzo dobry ginekolog, wzbudza zaufanie,bardzo dokładnie zrobił mi Usg ciąży, wyposażenie gabinetu na wysokim poziomie, POLECAM TEGO LEKARZA!!!