dr n. med. Jerzy Nitka

Lekarz medycyny pracy

Wszystko sprawnie i kompetentnie. Korzystam od lat. "Piguła" moglaby być bardziej uprzejma, ale ogólnie jest ok. Polecam

Bez Nitki naszego Kochanego to pół marynarskiej Polski by stanelo. Oby zyl i stemplowal jak najdluzej nasz skarb.

Doktor Nitka, pomimo iż wszędzie w internecie można znaleźć jasną informację o godzinach przyjęć, w trakcie kontaktu telefonicznego zakomunikował, że wizyty kończą się wcześniej. W iście postkomunistycznym wnętrzu panują dokładnie te same standardy obsługi. W gabinecie jednocześnie przyjmowane są dwie osoby (tej samej płci, ale cóż z tego. Podejrzewam, że to także pozostałość czasów ubiegłych). Życzyłabym sobie większej uwagi za kilka podpisów w cenie 150 złotych, oczywiście bez paragonu fiskalnego. Pan Nitka nie wypełnił jednej z części świadectwa twierdząc, że to nie jego obowiązek, co mogłoby dawać przypuszczenie, że nie zna angielskiego, gdyż w nagłówku formularza widnieje "To be completed by physician ONLY".

Zdaję sobie sprawę, że większa część pacjentów tego Pana to panowie w podeszłym wieku, którzy potrzebują wydania świadectwa lekarskiego, aby być zdolnymi do kontynuacji pracy. Jako młoda kobieta jestem oburzona takim podejściem.

lekarz kompetentny , wymaga wszystkie badania i sam bylem swiadkiem ze klient probowal pana Nitke przekonac bez badan , rzetelnie podchodzi do tematu i jest niedrogi , zdecydowanie polecam

Bardzo rzetelny lekarz, nie rozumiem negatywnych opinii na jego temat. Poświęca czas na wyjaśnienie wątpliwości oraz jest specjalistą w swojej dziedzinie.

wchodzisz do nitki i bez zadnych ceregieli dostajesz swiadectwo liczy sie kasa

wchodzisz do nitki i bez zadnych ceregieli dostajesz swiadectwo liczy sie kasa

Bardzo dobry lekarz, jako specjalista medycyny pracy bardzo dobrze zorientowany w specyfice pracy marynarskiej i wymagań zdrowotnych w tej branży. Polecam!

Jeśli chcecie dostać świadectwo zdrowia, a Wasza firma akceptuje świadectwa od doktora Nitki, to tylko polecić. Wizyta wygląda mniej więcej tak: "Dobrze się pan czuje?" "A noga pana nie boli?" "No to ma pan świadectwo". Można mieć nawet czarną ospę i garba, a i tak nie ma problemu:-) Rewelacja.

Swietny lekarz, zawsze uprzejmy i wyjatkowo kompetentny

Swietny lekarz, zawsze uprzejmy i wyjatkowo kompetentny

Znany i lubiany lekarz przez brac marynarska za fachowosc i rzeczowosc.

Znany i lubiany lekarz przez brac marynarska za fachowosc i rzeczowosc.