lekarz Jerzy Olszewski

Psychiatra

2,5

Jak dla mnie super. Mam zaufanie do lekarzy starej daty. Doradził przepisał leki, jeśli ktoś szuka cudotwórcy to dużo wyżej trzeba się udać.

Właśnie wróciłam z wizyty PRYWATNEJ u Pana Doktora. Wizyta trwała 10 min. Lekarz nie spojrzał mi w oczy. Jedyne pytanie jakie mi zadał, to czy odczuwam lęk. Leczę się na depresje od kilku lat i mam doświadczenia z wieloma lekarzami, zarówno na fundusz jak i prywatnie. Pierwszy raz spotkałam się z takim okropnym i nieempatycznym lekarzem. Odradzam całym sercem. Wizyta u tego człowieka tylko pogarsza stan pacjenta.

Lekceważące podejście do pacjenta, wizyta trwająca 10 minut, jedyną radą na problemy od lekarza jest zdanie "musi Pani sobie poradzić".. krótki wywiad, przepisanie leków i do widzenia. Takich lekarzy nie powinni dopuszczać w ogóle do pracy.. człowiek który ma problemy i jest załamany wychodzi po takiej wizycie w jeszcze gorszym stanie..zdecydowanie NIE POLECAM

Wiele mu zawdzięczam. Pomógł, gdy potrzebowałem pomocy. Doprowadził do pozytywnego finału. Dziękuję doktorze.

Byłam 2 razy na wizycie i zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Brak dokladnego wywiadu,brak wyjaśnień.Wizyta krótka.Potwierdzam brak zainteresowania pacjentem.Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekceważący stosunek do pacjenta.Wizyta 10 min. i "następny".Bez zlecenia badań i wywiadu "od ręki" przepisał mi lek przeciwpadaczkowy,który "ma panią uspokoić i będzie się pani dobrze po nim spało",to jest Tegretol.Nigdy nie chorowałam i nie choruję na padaczkę.Jestem po hospitalizacji,gdzie przeprowadzono mi dokładne badania i zalecono dalsze leczenie w poradni.A tu lekarz,który nawet nie słucha z jakimi objawami przyszłam po pomoc,wypisuje lek,który jak się dowiedziałam, w moim stanie,nie ma racji stosowania go.Do tego 100 procent płatny!Pominę fakt,że są zamienniki tego leku,refundowane,o tym się dowiedziałam.Nawet nie wytłumaczył swojej diagnozy ani działania leku.Choruję na serce,ten lek,był dla mnie bardzo niebezpieczny.Absolutnie nikomu nie polecam tego lekarza.Wizyta u niego tylko pogorszyła mój stan zdrowia,a przecież nie po to się idzie do psychiatry i do tego czeka się na termin przyjęcia.Jakby było mało spóźnia się regularnie ponad godzinę do pracy.Poczułam się u tego lekarza,jak intruz,taśmowo "załatwiany".