lekarz Jerzy Pec

2,6
2,5
2,4
2,6

Po pierwszej wizycie zdiagnozował i wyleczył chorobę, z którą kilku innych lekarzy nie mogło sobie poradzić przez kilka lat.

lekarz dramat nigdy w życiu nikomu nie polecam, nie pójde juz do niego nigdy!!! praktycznie nie przeprowadza zadnego wywiadu, nie słuzy rada, pomoca, słowem. Wizyta przypomina przesłuchanie, tylko nie lekarz pacjentke a odwrotnie. Sam powie tyle co nic o wszystko trzeba pytac i ciagnac za jezyk. Spoznił sie do pracy, uwaga 2 godz. czekały na niego pacjentki a personel oszukiwał, ze Pec jest na bloku operacyjnym. Po czym lekarz po 2 godz. spoznienia przeprosił, i podał prawdziwy powód- problemy komunikacyjne. Podczas mojej wizyty UWAGA- jadł sobie banana i opowiadał pomocnicy o szkoleniu. No wlasnie lekarz sam nie przyjmuje tylko z pomoca co uwazam za bardzo krepujace gdyz obwa pomoc nie zna sie na niczym tylko słuzy jako maszyna do pisania a TY pacjenta rozbierasz sie przy ich 2 i opowiadasz o bardzo intymnych rzeczach. w sob. mialam badanie lekarz nie wykrył zadnego krwawienia w pon. poroniłam. Przyszlam na wizyte po kilkudniowym polamieniu, ale dla lekarza nie było to widocznie nic niepokojacego, zapytał czy mam w domu duphaston hahha bo musze brac a ja mówie do niego ze nie mam pojecia co to jest, no tak bo kazdy z Nas zna sie na hormonach i trzyma je w domu. ZDECYDOWANIE NIEEE dla tego Pana

Trafiłam na tego pana bo raczej nie można o kims takim powiedzieć ze jest lekarzem we wczesnej ciąży 6tyg z plamieniem. Zacząl przyjmować z opoźnieniem 30 min( co podobno to standard)/ doczekałam sie swojej kolejki i zaczął się moj dramat bo inczej nie można tego nazwać. W gabinecie pielęgniarka i parawan za którym trzeba się rozebrać . Pan lekceważacym tonem zapytal sie po co sie zglosilam na usg,. wiec odpowiadam że bardzo sie martiwe bo to moja pierwsza ciąza i pojawilo sie plamienie wiec nie zwlekalam tylko przyszlam Badnie trwalo ok 3 min w zupelnej ciszy po czym pan mi mowi ze ma dwie wiadomości dobra to że jest ciąza w macicy zła , że niestety nic z tego nie bedzie i trzeba sie zglośic do swojego lekarza. Ja oczekiwalam odp co jest nie tak odpowiedzila poprostu niech pani nie robi sobie nadzieji nie ma zarodek nie ma tetna a w tym tyg juz powinno byc do oceny. Przepisał lek Duphaston i no-spe. Czułam sie fatalnie zero objaśnień co robic dalej podziekowala za wizyt. Plamienienie zaczel zmieniac sie w krwawienie , i nastepnego dnia trafilam na ostry dyzur z poronieniem. Lakarz z izby przyjęć z niedowiezaniem czytal opis usg oraz pytal sie dlaczego jie dostalam zkierowania do szpitala jak juz poprzedniego dnia zaczelo sie poronienie i zarodek byl martwy. za godz bylam juz po zabiegu ze wzgledu na ostra leukocytoze. Drogie Panie nie idzkie do tego pana. Szkoda pieniedzy i zdrowia. !!!!

Lekarz jest straszny,jest tak nie miły i arogancki że po prostu szok,że ktoś taki pracuje z ludźmi a zwłaszcza z kobietami w ciąży.

Jestem zaskoczona przebiegiem wizyty. Pan DOKTOR to człowiek z wrażliwością słonia!!! Odradzam przyszłym mamom. Człowiek który wykonuje badania bez umiejętności przedstawiania informacji pacjentce. Nie ma zielonego pojęcia o psychice pacjenta. Traktuje człowieka jak dane do zbadania. Podaje nie tylko informacje - fakty, ale również swoje opinie: "z tej ciąży raczej nic nie będzie" - całkowicie, bez ogródek. I tyle i koniec wizyty! Potem już rozmawia ze swoją asystentką, że zaskoczony, że tyle pacjentek dzisiaj przyszło. Chyba po pewnym czasie się zorientował, że jestem jeszcze w gabinecie, odwrócił się i powiedział: "niech Pani się nie czuje naznaczona. to natura"!!!! Jestem zszokowana jak tak można. Przeprowadziłam się do Legionowa z Poznania. W Legionowie już mam swoją Panią Ginekolog - bardzo kompetentną. Nie spodziewałam się że tacy lekarze jak PEC jeszcze przyjmują!

Pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z tak beznadziejnym lekarzem. Jest to moja druga ciąża. Ciesze się, że pamiętam o foliku który trzeba brać od początku ciąży. Ten lekarz zbadał mnie, określił wiek ciąży (zresztą błędnie) i podziękował za wiztę nie informując mnie o niczym co powinna kobieta wiedzieć będąc we wczesnej ciąży by ta przebiegała prawidłowo. Mimo tego że wizyta była prywatna (opłacana przez medicover) lekarz był dla mnie bardzo arogancki, nieprzyjemny i co najważniejsze niekompetentny. Odradzam tego lekarza i jego klinikę.

lubie kiedy mie macuje imie wykozystuje oddalam mu caly muj dorobek ale to mu nie wystarczy lubie ynim dostawacz orgazm

Ok. 8 lat temu dr.Pec prowadził moją ciąże i byłam zadowolona tym bardziej ż byly to wizyty z funduszu.Jedynie co mogło by przeszkadzać to ,to że zawsze się spózniał ale do tego można było przywyknąć przez 9 miesięcy ;) Pan dr.przeprowadził całą moją ciąże bez żadnych problemów, gdy w 4 miesiącu okazało się że mam jakąś bakterie szybko przepisał mi leki które natychmiast mi pomogły. Osobiście byłam zadowolona z prowadzenia mojej ciąży przez pana dr. śmiało mogę go polecić.

to jakiś konował, dlaczego nikt z Izby Lekarskiej nie czyta tych skarg? i pozwala dalej "leczyć' i co gorsza prowadzi prywatną klinikę a na domiar złego NFZ z nim wspólpracuje!

Jeśli pacjentką jest młoda, ładna, "wystraszona" dziewczyna to ok. Zajmie się nią "kompleksowo". Nie jest to lekarz z dewizą"dobro pacjenek". Jest wielu fajniejszych lekarzy. On już sie "wysłużył". Bywa arogancki i zaściankowy. Powinien przestać przyjmować i zająć się czym innym. Jesli trafi się na jego dobry dzień to jeszcze jak Cię mogę ale ogólnie "kulawe" poczucie humoru.